Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma +  voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + voucher Head 300 ron
Locul 3-4: diploma + tricou Slazenger/Donnay

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + tricou Slazenger/Donnay
Locul 3 si 4: diplome + set de mingi Dunlop Fort All Court
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger/Donnay
Locul 2: diploma + medalie + set de mingi Dunlop Fort All Court
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Tricou Slazenger/Donnay +  cupa + diploma;



                                                  
                                                  
         (1) Adrian Tircomnicu                                        
                                                  
                 
24-05 Duminica nu inainte de 16:00
Tracia   
6-1 7-6
(1) Adrian Tircomnicu
                                
 George Iosif                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
1-6 6-3 7-6
George Iosif
                                        
 Radu Cosmin                                                
                         
26-05 Marti 19:00
Dinamo   
6-1 6-3
Costin Motoroi
                        
 (8) Radu Boitos                                                
         
23-05 Sambata 09:00
Dinamo   
6-1 6-2
Sutu Florian
                                        
 Sutu Florian                                                
                 
24-05 Duminica nu inainte de 20:00
Tracia   
6-0 7-6
Costin Motoroi
                                
 Brener Octavian                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 19:00
Dinamo   
6-7 6-0 7-5
Costin Motoroi
                                        
 Costin Motoroi                                                
                                 
28-05 Joi 21:00
Dinamo   
6-4 0-6 6-1
(4) Voicu Nicolae
                
                                                  
         (4) Voicu Nicolae                                        
                                                  
                 
24-05 Duminica nu inainte de 12:00
Tracia   
6-3 1-6 7-6
(4) Voicu Nicolae
                                
 Andrei Velicu Dordea                                                
         
23-05 Sambata 11:00
Dinamo   
6-4 6-1
Andrei Velicu Dordea
                                        
 Chiriacescu Virgil                                                
                         
25-05 Luni 19:00
Dinamo   
7-6 4-6 7-6
(4) Voicu Nicolae
                        
 (5) Iordanescu Traian                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
6-3 6-2
(5) Iordanescu Traian
                                        
 George Popovici                                                
                 
24-05 Duminica 18:00
Dinamo   
6-1 4-6 6-4
(5) Iordanescu Traian
                                
 Nelu Pilaf                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-2 7-5
Paun Gheorghe
                                        
 Paun Gheorghe                                       
6-4 4-2 ab
Mirel Micu
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
24-05 Duminica nu inainte de 18:00
Tracia   
6-2 3-0 ab
(2) Catalinoiu Marian
                                
 Razvan Bordei                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-2 6-2
Razvan Bordei
                                        
 Grigore Vlad                                                
                         
25-05 Luni nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-3 6-4
Bogdan Petre
                        
 (7) Scinteia Gabriel                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 20:00
Tracia   
6-0 6-2
(7) Scinteia Gabriel
                                        
 Bogdan Morosan                                                
                 
24-05 Duminica nu inainte de 20:00
Tracia   
6-2 2-6 6-2
Bogdan Petre
                                
 Bogdan Petre                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 16:00
Tracia   
6-0 6-0
Bogdan Petre
                                        
 Dan Aurel Nica                                                
                                 
29-05 Vineri nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-4 6-4
Mirel Micu
                
                                                  
         (3) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
24-05 Duminica nu inainte de 14:00
Tracia   
6-0 6-2
Mirel Micu
                                
 Dinu Stanescu                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
6-3 6-4
Mirel Micu
                                        
 Mirel Micu                                                
                         
25-05 Luni 18:00
Dinamo   
7-5 4-6 6-2
Mirel Micu
                        
 (6) Dumitrescu Vlad                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 12:00
Dinamo   
6-3 4-6 6-3
Dumitru Puzdrea
                                        
 Dumitru Puzdrea                                                
                 
24-05 Duminica 18:00
Dinamo   
6-3 1-6 6-2
Stefan Andrei Lacatusu
                                
 Stefan Andrei Lacatusu                                                
         
23-05 Sambata nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-3 6-1
Stefan Andrei Lacatusu
                                        
 Pais Alexandru