Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma +  voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + voucher Head 300 ron
Locul 3-4: diploma + tricou Slazenger/Donnay

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + tricou Slazenger/Donnay
Locul 3 si 4: diplome + set de mingi Dunlop Fort All Court
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger/Donnay
Locul 2: diploma + medalie + set de mingi Dunlop Fort All Court
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Tricou Slazenger/Donnay +  cupa + diploma;



                                                  
                                                  
         (1) Cornacel Ion                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-2 6-2
Daniel Tanase
                                
 Valentin Mantu                                                
         
15-05 Vineri nu inainte de 20:30
CS DINAMO   
6-2 6-3
Daniel Tanase
                                        
 Daniel Tanase                                                
                         
20-05 Miercuri nu inainte de 20:00
Dinamo   
3-6 6-4 6-3
Daniel Tanase
                        
                                                  
         Valentin Barba                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-2 6-1
Valentin Barba
                                
                                                  
         Cristian Tudor                                        
                                                  
                                 
22-05 Vineri 09:00
Dinamo   
2-6 6-3 6-4
Dragne Horatiu Gabriel
                
                                                  
         (4) Andreescu Constantin                                        
                                                  
                 
15-05 Vineri nu inainte de 13:30
Tracia   
6-3 6-3
Adrian Grigorof
                                
                                                  
         Adrian Grigorof                                        
                                                  
                         
16-05 Sambata 14:00
Dinamo   
6-2 6-4
Dragne Horatiu Gabriel
                        
                                                  
         Dragne Horatiu Gabriel                                        
                                                  
                 
15-05 Vineri nu inainte de 17:00
Tracia   
6-1 6-3
Dragne Horatiu Gabriel
                                
                                                  
         Mihai Dan                                        
                                         
25-05 Luni nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-4 6-1
Dragne Horatiu Gabriel
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata 12:00
Dinamo   
2-6 6-3 6-3
Stefan Onuleac
                                
 Stefan Onuleac                                                
         
15-05 Vineri 19:00
CS DINAMO   
6-1 6-0
Stefan Onuleac
                                        
 Lucian Novak                                                
                         
17-05 Duminica nu inainte de 12:30
Dinamo   
7-5 6-1
Catalin Cornea
                        
                                                  
         Vlad Litcanu                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
7-5 6-2
Catalin Cornea
                                
                                                  
         Catalin Cornea                                        
                                                  
                                 
21-05 Joi 20:00
Dinamo   
6-4 6-2
Catalin Cornea
                
                                                  
         (3) Ionel Scirlet                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 11:30
Dinamo
WO
(3) Ionel Scirlet
                                
                                                  
         Ciprian Borodescu                                        
                                                  
                         
17-05 Duminica 10:00
Dinamo   
6-0 6-2
George Macasoi
                        
                                                  
         George Macasoi                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
7-5 6-4
George Macasoi
                                
                                                  
         Vaideanu Mihai