DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + racheta Dunlop din seria Biomimetic sau adidasi Dunlop sau voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + adidasi Dunlop sau voucher Head 300 ron
Locul 3-4: diploma + tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + racheta Dunlop din seria Biomimetic sau voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger
Locul 3 si 4: diplome + sapca Dunlop
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger/Donnay
Locul 2: diploma + medalie + sapca Dunlop
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger + cupa + diploma;

Locul 2: Tricou tenis Slazenger + medalie + diploma.

                                                  
                                                  
         (1) Vladimir Gheorghe                                        
                                                  
                 
04-04 Sambata 14:30
ATH Herastrau   
6-2 6-3
(1) Vladimir Gheorghe
                                
 Calin Barbulescu                                                
         
03-04 Vineri 19:30
ATH Herastrau   
6-7 6-3 6-1
Calin Barbulescu
                                        
 Florin Iancu                                                
                         
05-04 Duminica nu inainte de 15:00
ATH Herastrau   
6-4 6-2
(1) Vladimir Gheorghe
                        
                                                  
         Theodosie Mircea                                        
                                                  
                 
04-04 Sambata nu inainte de 13:00
ATH Herastrau   
7-5 6-1
Theodosie Mircea
                                
                                                  
         Adrian Badalan                                        
                                                  
                                 
07-04 Marti 21:00
ATH   
0-6 7-5 6-1
Alessandro Tiso
                
                                                  
         (4) Florin Manea                                        
                                                  
                 
04-04 Sambata nu inainte de 15:30
ATH Herastrau   
6-2 6-4
Alessandro Tiso
                                
 Alessandro Tiso                                                
         
03-04 Vineri nu inainte de 21:00
ATH Herastrau   
5-7 6-4 6-4
Alessandro Tiso
                                        
 Sorin Lola                                                
                         
05-04 Duminica nu inainte de 20:30
ATH   
6-3 6-2
Alessandro Tiso
                        
                                                  
         Stoicea Razvan                                        
                                                  
                 
04-04 Sambata 11:30
ATH Herastrau   
6-3 6-3
Dumitrescu Doru
                                
 Dumitrescu Doru                                                
         
03-04 Vineri nu inainte de 21:30
ATH Herastrau   
2-6 7-6 6-3
Dumitrescu Doru
                                        
 Adrian Pirvulescu                                       
09-04 Joi 21:00
ATH   
5-7 6-3 6-2
Muntean Razvan
        
                                                  
                                                  
         (2) Dorel State                                        
                                                  
                 
04-04 Sambata nu inainte de 17:30
ATH Herastrau   
6-3 6-1
(2) Dorel State
                                
 Brateanu Silviu Dragos                                                
         
03-04 Vineri 19:00
ATH Herastrau   
6-3 5-7 6-3
Razvan Andrei Nanulescu
                                        
 Razvan Andrei Nanulescu                                                
                         
05-04 Duminica nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
6-4 6-3
Muntean Razvan
                        
                                                  
         Badulescu Victor                                        
                                                  
                 
04-04 Sambata nu inainte de 14:30
ATH Herastrau   
6-1 6-3
Muntean Razvan
                                
                                                  
         Muntean Razvan                                        
                                                  
                                 
08-04 Miercuri 21:00
ATH   
6-3 6-4
Muntean Razvan
                
                                                  
         (3) Daniel Grava                                        
                                                  
                 
04-04 Sambata nu inainte de 15:30
ATH Herastrau   
6-3 1-6 6-2
Oprea Sorin
                                
 Oprea Sorin                                                
         
03-04 Vineri nu inainte de 21:30
ATH Herastrau   
6-3 6-3
Oprea Sorin
                                        
 Oltei Mihai                                                
                         
05-04 Duminica nu inainte de 15:30
ATH Herastrau   
6-3 6-4
Silviu Ulici
                        
                                                  
         Silviu Ulici                                        
                                                  
                 
04-04 Sambata nu inainte de 16:00
ATH Herastrau   
1-6 6-3 6-3
Silviu Ulici
                                
                                                  
         Pavel Marian