Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + racheta Dunlop din seria Biomimetic sau adidasi Dunlop sau voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + adidasi Dunlop sau voucher Head 300 ron
Locul 3-4: diploma + tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + racheta Dunlop din seria Biomimetic sau voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger
Locul 3 si 4: diplome + sapca Dunlop
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger/Donnay
Locul 2: diploma + medalie + sapca Dunlop
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger + cupa + diploma;

Locul 2: Tricou tenis Slazenger + medalie + diploma.

                                                  
                                                  
         (1) Tudor Dumitru Catalin                                        
                                                  
                 
05-04 Duminica nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
6-3 7-6
(1) Tudor Dumitru Catalin
                                
 George Iosif                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 19:00
Tracia   
7-5 6-2
George Iosif
                                        
 Razvan Olaru                                                
                         
06-04 Luni 21:00
ATH   
6-2 3-6 7-6
(1) Tudor Dumitru Catalin
                        
 (8) Iancu Serban                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 20:00
Tracia   
6-1 4-6 6-2
Radu Cosmin
                                        
 Radu Cosmin                                                
                 
05-04 Duminica 10:00
ATH Herastrau   
7-5 6-2
Radu Cosmin
                                
 Daniel Iordan                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 17:30
Tracia   
6-4 6-2
Daniel Iordan
                                        
 Catalin Andrei                                                
                                 
08-04 Miercuri 21:30
ATH   
6-4 6-1
(1) Tudor Dumitru Catalin
                
 (4) Brateanu Silviu Dragos                                                
         
04-04 Sambata 14:30
ATH Herastrau   
1-6 7-6 4-2 ab
George Macasoi
                                        
 George Macasoi                                                
                 
05-04 Duminica 14:00
ATH Herastrau   
6-1 6-1
Pais Alexandru
                                
 Bogdan Constantinescu                                                
         
04-04 Sambata 14:00
ATH Herastrau   
6-2 4-6 6-3
Pais Alexandru
                                        
 Pais Alexandru                                                
                         
06-04 Luni nu inainte de 21:30
ATH   
6-1 6-3
Secosan Ovidiu
                        
 (5) Chiriacescu Virgil                                                
         
04-04 Sambata 12:00
ATH Herastrau   
5-7 6-2 6-3
Secosan Ovidiu
                                        
 Secosan Ovidiu                                                
                 
05-04 Duminica nu inainte de 13:00
ATH Herastrau   
6-1 6-1
Secosan Ovidiu
                                
 Catalin Sirbu                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 18:30
Tracia   
7-5 3-6 6-3
Catalin Sirbu
                                        
 Bogdan Petre                                       
09-04 Joi 21:00
ATH   
7-6 3-6 6-4
(1) Tudor Dumitru Catalin
        
                                                  
 (2) Adrian Tircomnicu                                                
         
04-04 Sambata 11:30
ATH Herastrau   
3-6 6-4 6-4
(2) Adrian Tircomnicu
                                        
 Costin Motoroi                                                
                 
05-04 Duminica nu inainte de 13:30
ATH Herastrau   
6-1 6-4
(2) Adrian Tircomnicu
                                
 Dan Rosu                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 17:30
ATH Herastrau   
6-1 6-2
Ovidiu Dascalescu
                                        
 Ovidiu Dascalescu                                                
                         
06-04 Luni 20:00
ATH   
7-5 6-3
(2) Adrian Tircomnicu
                        
 (7) Branescu Lucian                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 16:00
ATH Herastrau   
6-2 6-3
(7) Branescu Lucian
                                        
 Stanici Florica                                                
                 
05-04 Duminica nu inainte de 11:30
ATH Herastrau   
6-4 6-0
Cotae Sebastian Rudy
                                
 Florea Serban Radu                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 13:00
ATH Herastrau   
6-3 6-0
Cotae Sebastian Rudy
                                        
 Cotae Sebastian Rudy                                                
                                 
08-04 Miercuri 21:00
ATH   
6-1 6-3
(2) Adrian Tircomnicu
                
 (3) Gabriel Sarbu                                                
         
04-04 Sambata 19:30
ATH Herastrau   
0-6 6-2 6-3
(3) Gabriel Sarbu
                                        
 Bogdan Morosan                                                
                 
05-04 Duminica nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
WO
(3) Gabriel Sarbu
                                
 Socol-Florescu Mihai                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 13:30
ATH Herastrau   
6-2 6-2
Aldea Viorel
                                        
 Aldea Viorel                                                
                         
07-04 Marti 21:00
ATH   
6-4 6-3
Scinteia Gabriel
                        
 (6) Bogdan Grosu                                                
         
04-04 Sambata 14:00
ATH Herastrau   
6-1 6-4
Scinteia Gabriel
                                        
 Scinteia Gabriel                                                
                 
05-04 Duminica 12:00
ATH Herastrau   
5-7 7-6 6-3
Scinteia Gabriel
                                
 Dumitrescu Vlad                                                
         
04-04 Sambata nu inainte de 21:00
ATH Herastrau   
6-4 1-6 6-0
Iulian Gheorghe
                                        
 Iulian Gheorghe