DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + racheta Dunlop din seria Biomimetic sau adidasi Dunlop sau voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + adidasi Dunlop sau voucher Head 300 ron
Locul 3-4: diploma + tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + racheta Dunlop din seria Biomimetic sau voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger
Locul 3 si 4: diplome + sapca Dunlop
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger/Donnay
Locul 2: diploma + medalie + sapca Dunlop
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Tricou Slazenger/Donnay + sort Slazenger + cupa + diploma;

Locul 2: Tricou tenis Slazenger + medalie + diploma.

                                                  
                                                  
         (1) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
29-03 Duminica 14:00
Dinamo   
7-5 6-2
(1) Petcu Vasile
                                
 Bogdan Constantinescu                                                
         
28-03 Sambata 14:00
Dinamo   
5-7 7-6 ab
Bogdan Constantinescu
                                        
 Lambis Torachidis                                                
                         
30-03 Luni 21:30
Dinamo   
3-6 6-2 7-5
(1) Petcu Vasile
                        
 (8) Chiriacescu Virgil                                                
         
28-03 Sambata 14:00
Tracia   
6-4 7-6
Bogdan Grosu
                                        
 Bogdan Grosu                                                
                 
29-03 Duminica nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-2 6-4
Bogdan Grosu
                                
 Sorin Andreescu                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 15:30
Tracia   
6-1 6-0
Sorin Andreescu
                                        
 Mirel Idorasi                                                
                                 
03-04 Vineri nu inainte de 20:30
ATH   
3-6 6-3 7-5
(5) Nicolae Voicu
                
 (4) Catalinoiu Marian                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo   
6-0 6-0
Anghel Adrian
                                        
 Anghel Adrian                                                
                 
29-03 Duminica nu inainte de 17:30
Dinamo   
6-1 7-6
Rares Marculet
                                
 Vijelie Sorin                                                
         
28-03 Sambata 14:30
Dinamo   
6-3 6-2
Rares Marculet
                                        
 Rares Marculet                                                
                         
30-03 Luni nu inainte de 21:30
Dinamo   
6-2 6-2
(5) Nicolae Voicu
                        
 (5) Nicolae Voicu                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 13:00
Dinamo   
6-4 3-6 6-2
(5) Nicolae Voicu
                                        
 Paun Gheorghe                                                
                 
29-03 Duminica nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-2 6-4
(5) Nicolae Voicu
                                
 Florea Serban Radu                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-2 6-4
Florea Serban Radu
                                        
 Cristian Dolan                                       
07-04 Marti 21:30
ATH   
6-3 6-2
(5) Nicolae Voicu
        
                                                  
                                                  
         (2) Tudor Dumitru Catalin                                        
                                                  
                 
29-03 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-4 7-5
(2) Tudor Dumitru Catalin
                                
 Catalin Andrei                                                
         
28-03 Sambata 19:00
Tracia   
6-4 7-6
George Iosif
                                        
 George Iosif                                                
                         
30-03 Luni 18:00
Dinamo   
2-6 6-3 6-2
(2) Tudor Dumitru Catalin
                        
 (7) Radu Boitos                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 20:30
Tracia   
6-1 6-3
(7) Radu Boitos
                                        
 Bogdan Petre                                                
                 
29-03 Duminica 12:00
Dinamo   
6-1 7-6
Marius Chelaru
                                
 Marius Chelaru                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
5-7 7-6 6-0
Marius Chelaru
                                        
 Iulian Gheorghe                                                
                                 
03-04 Vineri nu inainte de 20:00
ATH   
6-3 6-4
(2) Tudor Dumitru Catalin
                
 (3) Adrian Tircomnicu                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-4 6-3
(3) Adrian Tircomnicu
                                        
 Iancu Serban                                                
                 
29-03 Duminica nu inainte de 18:30
Dinamo   
6-4 6-2
(3) Adrian Tircomnicu
                                
 Haluca Laurentiu                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 20:30
Dinamo   
WO
Haluca Laurentiu
                                        
 Costin Motoroi                                                
                         
01-04 Miercuri nu inainte de 21:30
Dinamo   
6-4 6-0
(3) Adrian Tircomnicu
                        
 (6) Mirel Micu                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-4 0-6 6-2
(6) Mirel Micu
                                        
 Ungureanu Aurel                                                
                 
29-03 Duminica nu inainte de 12:30
Dinamo   
6-4 5-7 6-4
Dumitrescu Vlad
                                
 Dumitrescu Vlad                                                
         
28-03 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
3-6 6-4 6-2
Dumitrescu Vlad
                                        
 Pais Alexandru