DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + echipament Slazenger (tricou + sort+ sapca)
Locul 2: diploma + echipament Slazenger (tricou + sort)
Locul 3 si 4: diplome + tricou Slazenger.
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger
Locul 2: diploma + sapca Dunlop
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Echipament tenis Slazenger (tricou/sort) + cupa + diploma;

Locul 2: Tricou tenis Slazenger + diploma.

                                
 (1) Dorel State                              
       
21-03 Sambata 09:00
Tenis Enache   
6-1 6-2
(1) Dorel State
                        
 Bogdan Constantinescu                              
             
22-03 Duminica 10:00
Tenis Enache   
7-5 6-2
(1) Dorel State
                  
 Andrei Radu                              
       
20-03 Vineri nu inainte de 21:30
Tenis Enache   
1-6 6-2 7-6
Politic Gabriel
                        
 Politic Gabriel                              
                   
24-03 Marti 20:00
Dinamo   
6-3 7-5
Alexandru Albu
            
 (4) Capata Didi                              
       
21-03 Sambata 14:00
Tracia   
6-4 6-4
Alexandru Albu
                        
 Alexandru Albu                              
             
22-03 Duminica nu inainte de 16:00
Tracia   
4-6 6-2 6-0
Alexandru Albu
                  
 Muntean Razvan                              
       
20-03 Vineri 20:30
Dinamo   
3-6 6-4 6-3
Diaconu Mihael
                        
 Diaconu Mihael                       
26-03 Joi 21:00
Dinamo   
7-5 6-2
Alexandru Albu
      
                                
 (2) Daniel Grava                              
       
21-03 Sambata nu inainte de 18:30
Tenis Enache   
6-0 6-0
(2) Daniel Grava
                        
 Vijelie Sorin                              
             
22-03 Duminica nu inainte de 17:00
Tenis Enache   
6-1 3-6 7-6
Pavel Marian
                  
 Pavel Marian                              
       
21-03 Sambata nu inainte de 20:30
Tenis Enache   
ab
Pavel Marian
                        
 Alessandro Tiso                              
                   
24-03 Marti 21:00
Dinamo   
6-1 6-4
Dumitrescu Doru
            
 (3) Stoicea Razvan                              
       
21-03 Sambata nu inainte de 10:30
Tenis Enache   
6-1 7-5
(3) Stoicea Razvan
                        
 Brateanu Silviu Dragos                              
             
22-03 Duminica nu inainte de 17:00
Tenis Enache   
7-5 6-3
Dumitrescu Doru
                  
 Ilie Mircea                              
       
21-03 Sambata nu inainte de 20:30
Tracia   
6-3 6-1
Dumitrescu Doru
                        
 Dumitrescu Doru