DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + echipament Slazenger (tricou + sort+ sapca)
Locul 2: diploma + echipament Slazenger (tricou + sort)
Locul 3 si 4: diplome + tricou Slazenger.
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger
Locul 2: diploma + sapca Dunlop
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Echipament tenis Slazenger (tricou/sort) + cupa + diploma;

Locul 2: Tricou tenis Slazenger + diploma.

                                                  
                                                  
         (1) Tudor Dumitru Catalin                                        
                                                  
                 
22-03 Duminica nu inainte de 20:30
Tenis Enache   
6-1 4-1 ab
Radu Cosmin
                                
 Bogdan Petre                                                
         
21-03 Sambata nu inainte de 15:30
Tracia   
6-1 6-2
Radu Cosmin
                                        
 Radu Cosmin                                                
                         
25-03 Miercuri nu inainte de 21:30
Dinamo   
6-2 2-6 6-2
Daniel Iordan
                        
                                                  
         Daniel Iordan                                        
                                                  
                 
22-03 Duminica nu inainte de 16:00
Tracia
WO
Daniel Iordan
                                
                                                  
         Socol-Florescu Mihai                                        
                                                  
                                 
26-03 Joi 21:00
Dinamo   
6-3 6-4
Daniel Iordan
                
                                                  
         (4) Brener Octavian                                        
                                                  
                 
22-03 Duminica nu inainte de 16:00
Tracia   
6-3 6-0
(4) Brener Octavian
                                
                                                  
         Razvan Olaru                                        
                                                  
                         
25-03 Miercuri 20:00
Dinamo   
6-3 6-1
(4) Brener Octavian
                        
                                                  
         Chiriacescu Virgil                                        
                                                  
                 
22-03 Duminica nu inainte de 20:30
Tenis Enache   
6-0 6-3
Chiriacescu Virgil
                                
                                                  
         Costin Motoroi                                        
                                         
02-04 Joi 21:00
ATH   
6-4 7-6
Daniel Iordan
        
                                                  
                                                  
         (2) Gabriel Sarbu                                        
                                                  
                 
22-03 Duminica nu inainte de 11:30
Tenis Enache   
6-3 3-6 6-3
Catalin Andrei
                                
 Catalin Andrei                                                
         
21-03 Sambata nu inainte de 17:00
Tracia   
6-4 2-6 6-4
Catalin Andrei
                                        
 Sorin Andreescu                                                
                         
24-03 Marti 21:00
Dinamo   
6-2 3-6 7-5
Dumitrescu Vlad
                        
                                                  
         Vijelie Sorin                                        
                                                  
                 
22-03 Duminica nu inainte de 11:30
Tenis Enache   
3-6 6-2 6-1
Dumitrescu Vlad
                                
                                                  
         Dumitrescu Vlad                                        
                                                  
                                 
30-03 Luni 21:00
Dinamo   
6-3 6-0
Mircea Eugen Ciocirlea
                
                                                  
         (3) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
22-03 Duminica 10:00
Tenis Enache   
6-0 6-0
Mircea Eugen Ciocirlea
                                
 Mircea Eugen Ciocirlea                                                
         
21-03 Sambata 19:00
Tracia   
6-1 6-4
Mircea Eugen Ciocirlea
                                        
 Cristian Dolan                                                
                         
25-03 Miercuri 21:30
Dinamo
6-1 6-1
Mircea Eugen Ciocirlea
                        
                                                  
         Catalin Sirbu                                        
                                                  
                 
22-03 Duminica nu inainte de 13:00
Tenis Enache   
6-4 7-5
Bogdan Constantinescu
                                
                                                  
         Bogdan Constantinescu