DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + o pereche adidasi Dunlop Flash Team
Locul 2: diploma + echipament Slazenger (tricou + sort)
Locul 3 si 4: diplome + tricou Slazenger.
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger
Locul 2: diploma + sapca Dunlop
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Echipament tenis Slazenger (tricou/sort) + cupa + diploma;

Locul 2: Tricou tenis Slazenger + diploma.

                                                  
                                                  
         (1) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
15-03 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo   
5-7 6-4 6-3
Nelu Pilaf
                                
 Marius Chelaru                                                
         
14-03 Sambata 18:00
Dinamo   
6-4 2-6 6-2
Nelu Pilaf
                                        
 Nelu Pilaf                                                
                         
16-03 Luni 18:00
Dinamo   
2-6 6-3 6-2
(8) Chiriacescu Virgil
                        
 (8) Chiriacescu Virgil                                                
         
14-03 Sambata nu inainte de 16:30
Dinamo   
7-5 6-4
(8) Chiriacescu Virgil
                                        
 Razvan Bordei                                                
                 
15-03 Duminica nu inainte de 19:30
Dinamo   
6-2 6-4
(8) Chiriacescu Virgil
                                
 Iulian Capeti                                                
         
14-03 Sambata 15:00
Dinamo
WO
Popescu Cristian
                                        
 Popescu Cristian                                                
                                 
19-03 Joi 21:00
Dinamo   
6-3 6-3
Daniel Iordan
                
                                                  
         (4) Adrian Tircomnicu                                        
                                                  
                 
15-03 Duminica nu inainte de 20:00
Dinamo   
2-6 7-5 6-4
(4) Adrian Tircomnicu
                                
 Paun Gheorghe                                                
         
14-03 Sambata nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-1 6-2
Paun Gheorghe
                                        
 Catalin Andrei                                                
                         
17-03 Marti 21:00
Dinamo   
6-4 3-6 6-3
Daniel Iordan
                        
                                                  
         (5) Tudor Dumitru Catalin                                        
                                                  
                 
15-03 Duminica nu inainte de 19:30
Dinamo   
6-4 6-4
Daniel Iordan
                                
 Haluca Laurentiu                                                
         
14-03 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
6-2 6-1
Daniel Iordan
                                        
 Daniel Iordan                                       
20-03 Vineri nu inainte de 20:30
Dinamo   
3-6 6-1 6-3
Nicolae Voicu
        
                                                  
                                                  
         (2) Gabriel Sarbu                                        
                                                  
                 
15-03 Duminica 11:30
Dinamo   
6-1 6-2
Nicolae Voicu
                                
 Ovidiu Dascalescu                                                
         
14-03 Sambata 14:00
Tracia   
7-5 4-1 ab
Nicolae Voicu
                                        
 Nicolae Voicu                                                
                         
16-03 Luni 18:00
Dinamo
WO
Nicolae Voicu
                        
 (7) Iordanescu Traian                                                
         
13-03 Vineri 09:30
Dinamo   
6-3 6-2
(7) Iordanescu Traian
                                        
 Bogdan Constantinescu                                                
                 
15-03 Duminica 13:00
Dinamo   
6-4 7-5
(7) Iordanescu Traian
                                
 Bogdan Petre                                                
         
14-03 Sambata nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-0 6-3
Bogdan Petre
                                        
 Chidovat Daniel-Sebastian                                                
                                 
19-03 Joi 21:00
Dinamo   
6-1 3-6 6-4
Nicolae Voicu
                
                                                  
         (3) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
15-03 Duminica nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-4 2-6 6-2
Iulian Gheorghe
                                
 Vijelie Sorin                                                
         
13-03 Vineri nu inainte de 20:30
Dinamo   
6-1 7-5
Iulian Gheorghe
                                        
 Iulian Gheorghe                                                
                         
16-03 Luni 20:00
Dinamo   
7-5 6-2
Scinteia Gabriel
                        
 (6) Brateanu Silviu Dragos                                                
         
13-03 Vineri 19:00
Dinamo   
6-0 6-4
Petrescu Vicentiu
                                        
 Petrescu Vicentiu                                                
                 
15-03 Duminica nu inainte de 19:00
Dinamo   
7-6 6-1
Scinteia Gabriel
                                
 Dan Aurel Nica                                                
         
13-03 Vineri nu inainte de 15:00
Tracia   
6-0 6-1
Scinteia Gabriel
                                        
 Scinteia Gabriel