DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + o pereche adidasi Dunlop Flash Team
Locul 2: diploma + echipament Slazenger (tricou + sort)
Locul 3 si 4: diplome + tricou Slazenger.
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger
Locul 2: diploma + sapca Dunlop
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Echipament tenis Slazenger (tricou/sort) + cupa + diploma;

Locul 2: Tricou tenis Slazenger + diploma.

                                
 (1) Dumitrescu Vlad                              
       
14-03 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo
WO
(1) Dumitrescu Vlad
                        
 Mocanu Bogdan                              
             
15-03 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo   
1-6 6-3 6-4
(1) Dumitrescu Vlad
                  
 Vlad Litcanu                              
       
14-03 Sambata nu inainte de 19:00
Tracia   
6-1 6-0
Vlad Litcanu
                        
 Manea Alex Constantin                              
                   
17-03 Marti nu inainte de 20:30
Dinamo   
5-7 6-3 6-3
(1) Dumitrescu Vlad
            
 (4) Iulian Capeti                              
       
13-03 Vineri nu inainte de 13:00
Tracia   
7-6 2-6 7-6
Nicolae Adrian Dinut
                        
 Nicolae Adrian Dinut                              
             
15-03 Duminica nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-2 6-0
Ovidiu Ologu
                  
 Ciriperu Claudiu                              
       
13-03 Vineri nu inainte de 20:30
Dinamo   
6-1 1-6 6-1
Ovidiu Ologu
                        
 Ovidiu Ologu                       
19-03 Joi 21:00
Dinamo   
2-6 7-6 7-6
(1) Dumitrescu Vlad
      
                                
 (2) Catalin Mititelu                              
       
13-03 Vineri nu inainte de 11:00
Dinamo   
7-5 6-7 7-5
Dragne Horatiu Gabriel
                        
 Dragne Horatiu Gabriel                              
             
15-03 Duminica nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-4 6-1
Dragne Horatiu Gabriel
                  
 Mihai Bobaru                              
       
14-03 Sambata 15:00
Dinamo   
0-6 1-6 ab
Mihai Bobaru
                        
 Stanici Florica                              
                   
17-03 Marti 10:00
Dinamo   
7-5 6-2
Dragne Horatiu Gabriel
            
 (3) Andreescu Constantin                              
       
14-03 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
4-4 ab
Cosmin Lixandru
                        
 Cosmin Lixandru                              
             
15-03 Duminica nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-1 6-3
Turcu Petre
                  
 Turcu Petre                              
       
14-03 Sambata nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-4 7-6
Turcu Petre
                        
 Ionescu George