The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + geanta sport Slazenger.
Locul 2: diploma + tricou + sort Slazenger + sapca Dunlop.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + tricou + sort Slazenger + sapca Dunlop + un breloc Slazenger
Locul 2: diploma + tricou Slazenger + sapca Dunlop
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger
Locul 2: diploma + sapca Dunlop

                                                  
                                                  
         (1) Erimia Andrei Razvan                                        
                                                  
                 
24-01 Sambata 14:30
Dinamo   
6-1 6-0
Ioana Ghervasie
                                
 Mircea Netea                                                
         
23-01 Vineri 18:00
Dinamo   
6-4 6-4
Ioana Ghervasie
                                        
 Ioana Ghervasie                                                
                         
25-01 Duminica 14:00
Dinamo   
6-0 6-7 6-1
Ioana Ghervasie
                        
                                                  
         Stoicea Razvan                                        
                                                  
                 
23-01 Vineri nu inainte de 21:30
Tenis Enache   
6-1 6-3
Andrei Radu
                                
                                                  
         Andrei Radu                                        
                                                  
                                 
27-01 Marti 20:00
Dinamo   
1-6 7-6 ab
(4) Dragnea Cristi
                
                                                  
         (4) Dragnea Cristi                                        
                                                  
                 
24-01 Sambata 17:00
Tenis Enache   
6-3 2-6 6-4
(4) Dragnea Cristi
                                
 Antonio Marinescu                                                
         
23-01 Vineri nu inainte de 21:00
Dinamo   
7-5 6-4
Panturu Radu
                                        
 Panturu Radu                                                
                         
25-01 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-3 6-4
(4) Dragnea Cristi
                        
                                                  
         Radu Calcan                                        
                                                  
                 
24-01 Sambata nu inainte de 20:30
Tenis Enache
7-5 6-1
Florin Ilina
                                
                                                  
         Florin Ilina                                        
                                         
29-01 Joi 21:00
Dinamo   
6-3 6-4
(4) Dragnea Cristi
        
                                                  
                                                  
         (2) Dunca Iulian                                        
                                                  
                 
24-01 Sambata nu inainte de 17:00
Tracia   
6-0 6-2
(2) Dunca Iulian
                                
 Brateanu Silviu Dragos                                                
         
24-01 Sambata 14:00
Tracia   
6-3 6-2
Adrian Badalan
                                        
 Adrian Badalan                                                
                         
25-01 Duminica nu inainte de 17:30
Tenis Enache   
6-2 6-1
Florin Manea
                        
                                                  
         Florin Manea                                        
                                                  
                 
23-01 Vineri 10:00
Tracia   
6-3 3-6 2-5 ab
Florin Manea
                                
                                                  
         Pavel Marian                                        
                                                  
                                 
28-01 Miercuri 21:30
Dinamo   
3-6 6-2 7-6
(3) Vladimir Gheorghe
                
                                                  
         (3) Vladimir Gheorghe                                        
                                                  
                 
24-01 Sambata nu inainte de 15:30
Tracia   
6-4 6-1
(3) Vladimir Gheorghe
                                
 Razvan Muntean                                                
         
23-01 Vineri nu inainte de 21:30
Tenis Enache   
6-1 6-0
Razvan Muntean
                                        
 Razvan Olaru                                                
                         
25-01 Duminica nu inainte de 15:30
Tenis Enache   
5-4 ab
(3) Vladimir Gheorghe
                        
                                                  
         Daniel Grava                                        
                                                  
                 
24-01 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
6-3 6-2
Radu Cozac
                                
                                                  
         Radu Cozac