Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + geanta sport Slazenger.
Locul 2: diploma + tricou + sort Slazenger + sapca Dunlop.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + tricou + sort Slazenger + sapca Dunlop + un breloc Slazenger
Locul 2: diploma + tricou Slazenger + sapca Dunlop
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger
Locul 2: diploma + sapca Dunlop

                                                  
                                                  
         (1) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
25-01 Duminica nu inainte de 13:30
Tenis Enache   
7-5 7-6
Catalin Aurelian Pilaf
                                
 Lambis Torachidis                                                
         
23-01 Vineri nu inainte de 11:30
Tracia   
6-4 6-4
Catalin Aurelian Pilaf
                                        
 Catalin Aurelian Pilaf                                                
                         
27-01 Marti 21:00
Dinamo   
6-1 6-1
Catalin Aurelian Pilaf
                        
                                                  
         Stefan Andrei Lacatusu                                        
                                                  
                 
25-01 Duminica nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-7 6-3 4-0 ab
Stefan Andrei Lacatusu
                                
                                                  
         Razvan Bordei                                        
                                                  
                                 
30-01 Vineri 18:30
ATH Herastrau   
3-6 6-1 6-1
Catalin Aurelian Pilaf
                
                                                  
         (4) Brener Octavian                                        
                                                  
                 
25-01 Duminica 12:00
Tenis Enache   
6-1 6-1
(4) Brener Octavian
                                
                                                  
         George Iosif                                        
                                                  
                         
26-01 Luni 21:30
Dinamo   
6-7 6-3 6-4
(4) Brener Octavian
                        
                                                  
         Bogdan Grosu                                        
                                                  
                 
25-01 Duminica nu inainte de 13:00
Tracia   
4-6 6-3 6-3
Bogdan Grosu
                                
                                                  
         Burcin Valentin                                        
                                         
31-01 Sambata nu inainte de 17:30
ATH Herastrau   
6-1 6-3
Alexandru Nita
        
                                                  
                                                  
         (2) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
25-01 Duminica 10:00
Tracia   
6-2 6-4
(2) Brateanu Silviu Dragos
                                
 George Ionescu                                                
         
24-01 Sambata nu inainte de 18:30
Tenis Enache   
6-2 5-7 6-3
Horia Minea
                                        
 Horia Minea                                                
                         
27-01 Marti 21:00
Dinamo   
6-1 6-3
Adrian Badalan
                        
                                                  
         Catalin Sirbu                                        
                                                  
                 
25-01 Duminica nu inainte de 15:30
Tenis Enache   
6-4 6-2
Adrian Badalan
                                
                                                  
         Adrian Badalan                                        
                                                  
                                 
29-01 Joi 21:00
Dinamo   
6-3 6-3
Alexandru Nita
                
                                                  
         (3) Adrian Tircomnicu                                        
                                                  
                 
25-01 Duminica nu inainte de 11:30
Tracia   
6-3 3-6 6-2
Alexandru Nita
                                
 Ninel Toma                                                
         
24-01 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo   
6-1 6-2
Alexandru Nita
                                        
 Alexandru Nita                                                
                         
28-01 Miercuri 19:00
Dinamo   
6-1 6-2
Alexandru Nita
                        
                                                  
         Socol-Florescu Mihai                                        
                                                  
                 
25-01 Duminica nu inainte de 17:30
Tenis Enache
7-5 3-6 6-4
Socol-Florescu Mihai
                                
                                                  
         Popescu Cristian