DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ TC Drumul Taberei / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club by the Lake

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A / Tenis Club by the Lake - langa cherhanaua Ancora Herastrau / Hard Work - blvd. Drumul Taberei 130-132, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289 / Tennis Club by the lake: 0745633955 / Hard Work: 0721197867
Stelar
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (impreuna cu invingatorul de la alt nivel de joc)  + bilet intr-una din zilele de la Masters Paris Bercy + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 1200 de RON.

Locul 2: diploma + CUPA MEDIE + echipament tenis Slazenger (tricou/sort) + voucher de 100 de ron www.bestsport-magazin.ro  valabil timp de o luna. 

Locul 3 si 4: tricou Slazenger + diplome


Cazarea la Paris va fi in camera dubla twin, castigatorii urmand a fi cazati cate doi in camera. Jucatorii care doresc pot sta si singuri in camera, insa, in acest caz trebuie sa plateasca una din cele doua nopti de cazare. 

 


 

                                                  
                                                  
         (1) Dragos Ungureanu                                        
                                                  
                 
14-02 Sambata nu inainte de 16:30
ATH Herastrau   
3-6 7-6 6-1
Toba Vlad
                                
 Toba Vlad                                                
         
13-02 Vineri 19:00
Dinamo   
6-2 6-1
Toba Vlad
                                        
 Costin Dumitru                                                
                         
15-02 Duminica nu inainte de 20:30
ATH Herastrau   
2-6 6-1 6-4
Toba Vlad
                        
                                                  
         Gheorghiu Victor                                        
                                                  
                 
14-02 Sambata nu inainte de 17:30
ATH Herastrau   
6-2 6-4
Gheorghiu Victor
                                
                                                  
         Octavian Margineanu                                        
                                                  
                                 
20-02 Vineri 18:30
ATH   
6-4 6-7 6-4
Adrian Gabriel Calinescu
                
                                                  
         (4) Jean Christophe Abry                                        
                                                  
                 
14-02 Sambata 14:00
ATH Herastrau   
6-3 6-3
Adrian Gabriel Calinescu
                                
                                                  
         Adrian Gabriel Calinescu                                        
                                                  
                         
15-02 Duminica nu inainte de 10:30
ATH Herastrau   
6-2 7-5
Adrian Gabriel Calinescu
                        
                                                  
         Stoian Vlad Cristian                                        
                                                  
                 
14-02 Sambata nu inainte de 19:30
ATH Herastrau   
6-4 6-4
Stoian Vlad Cristian
                                
                                                  
         Vlad Zdrentu                                        
                                         
22-02 Duminica 14:00
Dinamo   
6-4 6-2
Adrian Gabriel Calinescu
        
                                                  
                                                  
         (2) Cretu Bogdan                                        
                                                  
                 
14-02 Sambata nu inainte de 16:00
ATH Herastrau   
6-3 6-4
Crainiciuc Stefan
                                
                                                  
         Crainiciuc Stefan                                        
                                                  
                         
15-02 Duminica nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
6-4 6-4
Magdan Emil
                        
                                                  
         Magdan Emil                                        
                                                  
                 
14-02 Sambata nu inainte de 14:30
ATH   
6-0 6-3
Magdan Emil
                                
                                                  
         Mirea Victoria-Corina                                        
                                                  
                                 
19-02 Joi 21:00
Dinamo   
6-3 6-2
Mindru Petru Cristian
                
                                                  
         (3) Ciopraga Alexandru                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 13:30
ATH Herastrau   
6-4 7-6
(3) Ciopraga Alexandru
                                
                                                  
         Chiper Lucian                                        
                                                  
                         
16-02 Luni 21:00
Dinamo   
0-6 6-1 6-2
Mindru Petru Cristian
                        
                                                  
         Mindru Petru Cristian                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 21:00
ATH   
6-3 6-1
Mindru Petru Cristian
                                
                                                  
         Multescu Catalin