DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (impreuna cu invingatorul de la alt nivel de joc)  + bilet intr-una din zilele de la Masters Paris Bercy + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 1200 de RON.

Locul 2: diploma + CUPA MEDIE + echipament tenis Slazenger (tricou/sort) + voucher de 100 de ron www.bestsport-magazin.ro  valabil timp de o luna. 

Locul 3 si 4: tricou Slazenger + diplome


Cazarea la Paris va fi in camera dubla twin, castigatorii urmand a fi cazati cate doi in camera. Jucatorii care doresc pot sta si singuri in camera, insa, in acest caz trebuie sa plateasca una din cele doua nopti de cazare. 

 


 

                                                  
                                                  
         (1) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 15:00
ATH   
7-6 1-6 6-2
(1) Petcu Vasile
                                
 George Iosif                                                
         
14-02 Sambata 16:00
ATH   
6-4 7-6
Gheorghe Matei
                                        
 Gheorghe Matei                                                
                         
17-02 Marti 21:30
ATH   
4-6 6-2 6-2
(8) Crina Smarandache
                        
 (8) Crina Smarandache                                                
         
14-02 Sambata 14:30
ATH Herastrau   
6-0 6-1
(8) Crina Smarandache
                                        
 Catalin Mititelu                                                
                 
15-02 Duminica nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
6-4 3-6 7-6
(8) Crina Smarandache
                                
 Andrei Bulica                                                
         
14-02 Sambata nu inainte de 18:30
ATH Herastrau   
6-3 6-3
Paun Gheorghe
                                        
 Paun Gheorghe                                                
                                 
20-02 Vineri nu inainte de 20:00
ATH   
7-5 4-6 7-6
(8) Crina Smarandache
                
                                                  
         (4) Adrian Tircomnicu                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
4-6 6-2 7-5
George Popovici
                                
 George Popovici                                                
         
14-02 Sambata nu inainte de 15:30
ATH Herastrau   
6-0 6-3
George Popovici
                                        
 Iacob Gheorghe Cristian                                                
                         
18-02 Miercuri 20:30
Dinamo   
0-6 6-2 6-0
George Popovici
                        
                                                  
         (5) Brener Octavian                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 12:00
ATH Herastrau   
1-6 7-6 6-4
Nicolae Voicu
                                
 Nicolae Voicu                                                
         
14-02 Sambata nu inainte de 13:00   
6-2 1-6 7-5
Nicolae Voicu
                                        
 Cotae Sebastian Rudy                                       
01-03 Duminica 13:00
Dinamo   
6-2 2-6 6-2
Schoppmeyer Daniela
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 13:00
ATH Herastrau   
6-2 6-0
(2) Catalinoiu Marian
                                
 Paul Vornicescu                                                
         
13-02 Vineri 10:00
ATH   
6-1 6-0
Daniel Iordan
                                        
 Daniel Iordan                                                
                         
19-02 Joi 20:00
ATH   
6-4 6-4
Schoppmeyer Daniela
                        
                                                  
         (7) Branescu Lucian                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica 10:00
ATH Herastrau   
6-0 6-2
Schoppmeyer Daniela
                                
 Schoppmeyer Daniela                                                
         
14-02 Sambata 11:30
ATH Herastrau   
6-0 6-0
Schoppmeyer Daniela
                                        
 Serban Din                                                
                                 
20-02 Vineri nu inainte de 19:30
ATH   
6-4 6-0
Schoppmeyer Daniela
                
                                                  
         (3) Tudor Dumitru Catalin                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 14:00
ATH Herastrau   
7-6 7-6
(3) Tudor Dumitru Catalin
                                
 Bogdan Constantinescu                                                
         
14-02 Sambata nu inainte de 21:00
ATH Herastrau   
6-1 6-4
Radu Cosmin
                                        
 Radu Cosmin                                                
                         
19-02 Joi 21:00
Dinamo   
6-3 6-3
Adrian Badalan
                        
                                                  
         (6) Chiriacescu Virgil                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
6-1 6-3
Adrian Badalan
                                
 Adrian Badalan                                                
         
14-02 Sambata nu inainte de 14:30
ATH Herastrau   
WO
Adrian Badalan
                                        
 Petre Adrian