Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (impreuna cu invingatorul de la alt nivel de joc)  + bilet intr-una din zilele de la Masters Paris Bercy + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 1200 de RON.

Locul 2: diploma + CUPA MEDIE + echipament tenis Slazenger (tricou/sort) + voucher de 100 de ron www.bestsport-magazin.ro  valabil timp de o luna. 

Locul 3 si 4: tricou Slazenger + diplome


Cazarea la Paris va fi in camera dubla twin, castigatorii urmand a fi cazati cate doi in camera. Jucatorii care doresc pot sta si singuri in camera, insa, in acest caz trebuie sa plateasca una din cele doua nopti de cazare. 

 


 

                                                  
                                                  
         (1) Scinteia Gabriel                                        
                                                  
                 
14-02 Sambata nu inainte de 17:30
ATH Herastrau   
6-2 6-4
(1) Scinteia Gabriel
                                
 Claudiu Manolescu                                                
         
13-02 Vineri nu inainte de 21:00
ATH   
6-1 6-2
Claudiu Manolescu
                                        
 Adrian Grigorof                                                
                         
15-02 Duminica 10:00
ATH Herastrau   
7-5 6-2
(1) Scinteia Gabriel
                        
                                                  
         Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
13-02 Vineri 10:00
ATH Herastrau   
6-1 6-3
Andreescu Constantin
                                
                                                  
         Andreescu Constantin                                        
                                                  
                                 
20-02 Vineri 19:00
Dinamo   
7-5 6-1
(1) Scinteia Gabriel
                
                                                  
         (4) Manea Razvan                                        
                                                  
                 
14-02 Sambata nu inainte de 21:00
ATH Herastrau   
6-1 7-6
Ninel Toma
                                
                                                  
         Ninel Toma                                        
                                                  
                         
15-02 Duminica nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
6-3 7-5
Ninel Toma
                        
                                                  
         Florentin Ciuhrii                                        
                                                  
                 
13-02 Vineri nu inainte de 11:30
ATH   
6-3 6-3
Iulian Capeti
                                
                                                  
         Iulian Capeti                                        
                                         
22-02 Duminica 11:00
Dinamo   
6-1 6-0
(1) Scinteia Gabriel
        
                                                  
                                                  
         (2) Cornacel Ion                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 15:30
ATH Herastrau   
3-6 6-4 6-2
Robert Apostolescu
                                
 Robert Apostolescu                                                
         
14-02 Sambata nu inainte de 18:30
ATH Herastrau   
6-2 7-6
Robert Apostolescu
                                        
 Turcu Petre                                                
                         
19-02 Joi 21:00
Dinamo   
6-3 6-3
Sergiu Bazarciuc
                        
                                                  
         Ionel Scirlet                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 11:30
ATH Herastrau   
6-1 6-0
Sergiu Bazarciuc
                                
                                                  
         Sergiu Bazarciuc                                        
                                                  
                                 
20-02 Vineri 19:00
ATH   
6-2 2-6 6-4
Viciu Emil
                
                                                  
         (3) Dumitrescu Vlad                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
7-5 6-2
(3) Dumitrescu Vlad
                                
 Dragne Horatiu Gabriel                                                
         
14-02 Sambata nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
6-1 6-0
Dragne Horatiu Gabriel
                                        
 Stefan Fanaca                                                
                         
18-02 Miercuri 21:30
Dinamo   
6-4 6-4
Viciu Emil
                        
                                                  
         Viciu Emil                                        
                                                  
                 
15-02 Duminica nu inainte de 20:00
ATH Herastrau   
6-2 6-7 6-3
Viciu Emil
                                
                                                  
         Cristian Popescu