Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa+ un set de mingi
Locul 2: diploma

                                
 (1) Adrian Tircomnicu                              
       
03-01 Sambata 10:00
CS DINAMO   
6-1 6-1
(1) Adrian Tircomnicu
                        
 Stefan Badarau                              
             
04-01 Duminica nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
6-2 7-6
Nicolae Voicu
                  
 Nicolae Voicu                              
       
03-01 Sambata nu inainte de 11:30
CS DINAMO   
7-5 6-4
Nicolae Voicu
                        
 Penciu Florian                              
                   
05-01 Luni 10:00
CS DINAMO   
6-0 6-3
Nicolae Voicu
            
 (4) Catalin Sirbu                              
       
03-01 Sambata nu inainte de 17:00
CS DINAMO   
7-6 2-6 6-3
Bogdan Rotaru
                        
 Bogdan Rotaru                              
             
04-01 Duminica nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
4-6 6-3 6-3
Chiriacescu Virgil
                  
 Chiriacescu Virgil                              
       
03-01 Sambata nu inainte de 15:00
CS DINAMO   
1-6 7-5 6-2
Chiriacescu Virgil
                        
 Bogdan Constantinescu                       
06-01 Marti 20:00
CS DINAMO   
7-6 6-2
Iordanescu Traian
      
                                
 (2) Tudor Dumitru Catalin                              
       
03-01 Sambata nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
6-4 6-1
Cotae Sebastian Rudy
                        
 Cotae Sebastian Rudy                              
             
04-01 Duminica nu inainte de 12:30
CS DINAMO   
3-6 6-4 6-4
George Iosif
                  
 George Iosif                              
       
03-01 Sambata nu inainte de 15:00
CS DINAMO   
4-6 7-5 6-2
George Iosif
                        
 Mihai Bobaru                              
                   
05-01 Luni nu inainte de 20:30
CS DINAMO   
6-4 6-2
Iordanescu Traian
            
 (3) Radu Boitos                              
       
03-01 Sambata nu inainte de 17:00
CS DINAMO   
6-3 6-2
(3) Radu Boitos
                        
 Iulian Capeti                              
             
04-01 Duminica nu inainte de 12:30
CS DINAMO   
7-5 7-5
Iordanescu Traian
                  
 Bogdan Grosu                              
       
03-01 Sambata nu inainte de 17:00
CS DINAMO   
6-2 6-1
Iordanescu Traian
                        
 Iordanescu Traian