Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (o camera twin pentru echipa castigatoare)  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 1200 de RON/jucator = 2400 Ron/ echipa.

Locul 2: diploma + CUPA MEDIE + echipament tenis Slazenger (tricou/sort/hanorac).

Locul 3 si 4: Echipament tenis Slazenger (tricou/sort) + diplome.

Cazarea la Paris va fi in camera dubla twin, castigatorii urmand a fi cazati impreuna in camera.

 


 

                                
                                
       (1) Silviu Ulici /
Badulescu Victor
                        
                                
             
18-01 Duminica nu inainte de 15:00
CS DINAMO  
6-2 7-6
(1) Silviu Ulici /
Badulescu Victor
                  
  Catalin Popescu /
Mircea Stanigut
                              
       
17-01 Sambata nu inainte de 14:00
CS DINAMO  
7-6 6-4
Catalin Popescu /
Mircea Stanigut
                        
  Brateanu Silviu Dragos /
Adrian Bulcu
                              
                   
20-01 Marti 21:30
CS DINAMO  
6-2 6-4
(1) Silviu Ulici /
Badulescu Victor
            
 (4) Pavel Marian /
Multescu Catalin
                              
       
17-01 Sambata nu inainte de 13:30
CS DINAMO  
6-4 7-5
Mitea Ionut /
Panturu Radu
                        
  Mitea Ionut /
Panturu Radu
                              
             
18-01 Duminica nu inainte de 12:30
CS DINAMO  
6-4 4-6 5-3 ab
Mitea Ionut /
Panturu Radu
                  
  Muntean Razvan /
Ioan Mircea Grabovschi
                              
       
17-01 Sambata nu inainte de 18:30
CS DINAMO  
2-6 6-2 6-1
Susanu Mihnea /
Raduica Silviu
                        
  Susanu Mihnea /
Raduica Silviu
                       
28-01 Miercuri nu inainte de 20:30
CS DINAMO  
7-6 6-4
Elisabeta Calmuschi /
Potcovaru Adi
      
                                
 (2) Dragnea Cristi /
Manea Florin
                              
       
17-01 Sambata nu inainte de 20:30
CS DINAMO  
7-6 6-1
Ilincea Daniel /
Albu Ionel
                        
  Ilincea Daniel /
Albu Ionel
                              
             
18-01 Duminica nu inainte de 14:00
CS DINAMO  
7-5 6-2
Ilincea Daniel /
Albu Ionel
                  
  Stoian Vlad Cristian /
Razvan Bordei
                              
       
17-01 Sambata nu inainte de 19:00
CS DINAMO  
3-6 6-4 6-2
Stoian Vlad Cristian /
Razvan Bordei
                        
  Sandu Walter /
Dragos Andrei Gaina
                              
                   
27-01 Marti 21:00
CS DINAMO  
4-6 6-1 6-4
Elisabeta Calmuschi /
Potcovaru Adi
            
 (3) Nitulescu Mihai /
Iordan Cristian
                              
       
17-01 Sambata nu inainte de 20:30
CS DINAMO  
6-1 3-6 6-3
(3) Nitulescu Mihai /
Iordan Cristian
                        
  Dan Catalin Gradinaru /
Tiberiu Marinescu
                              
             
18-01 Duminica nu inainte de 18:00
CS DINAMO  
3-6 7-6 6-4
Elisabeta Calmuschi /
Potcovaru Adi
                  
  Razvan Olaru /
Baloi Doru
                              
       
16-01 Vineri 20:30
CS DINAMO  
6-7 6-4 6-1
Elisabeta Calmuschi /
Potcovaru Adi
                        
  Elisabeta Calmuschi /
Potcovaru Adi