DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou inre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa+ un set de mingi
Locul 2: diploma

                                
 (1) Radu Calcan                              
       
13-12 Sambata nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-0 6-3
(1) Radu Calcan
                        
 Bogdan Constantinescu                              
             
15-12 Luni 21:00
Dinamo   
6-3 3-6 6-4
(1) Radu Calcan
                  
 Iancu Serban                              
       
13-12 Sambata nu inainte de 17:00
Tracia   
6-4 7-6
Bogdan Grosu
                        
 Bogdan Grosu                              
                   
16-12 Marti 21:00
Dinamo   
7-6 6-2
(1) Radu Calcan
            
 (4) Adrian Tircomnicu                              
       
13-12 Sambata nu inainte de 15:30
Tracia   
6-4 6-1
(4) Adrian Tircomnicu
                        
 Razvan Bordei                              
             
14-12 Duminica 12:00
Tracia   
6-7 6-4 6-0
(4) Adrian Tircomnicu
                  
 Tudor Dumitru Catalin                              
       
13-12 Sambata nu inainte de 19:00
Tracia   
6-4 5-7 6-3
Sutu Florian
                        
 Sutu Florian                       
17-12 Miercuri 19:00
Dinamo   
7-5 6-7 6-3
(1) Radu Calcan
      
                                
 (2) Marinakis George                              
       
13-12 Sambata nu inainte de 21:00
Dinamo
WO
Radu Boitos
                        
 Radu Boitos                              
             
14-12 Duminica nu inainte de 18:30
Tracia   
6-3 6-4
Panturu Radu
                  
 Buse Adrian                              
       
13-12 Sambata nu inainte de 20:30
Tracia   
6-1 5-7 6-3
Panturu Radu
                        
 Panturu Radu                              
                               
 (3) Mirel Micu                              
       
13-12 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
6-4 3-6 6-2
(3) Mirel Micu
                        
 Ciorici George                              
             
14-12 Duminica 10:00
Tracia   
6-2 7-5
Barba Marius
                  
 Barba Marius                              
       
12-12 Vineri 10:00
Dinamo   
6-3 6-3
Barba Marius
                        
 Nicolae Voicu