DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou inre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa+ un set de mingi
Locul 2: diploma

                                                  
                                                  
         (1) Daniel Lazar                                        
                                                  
                 
13-12 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
6-3 6-1
Robert Apostolescu
                                
 Horia Mihai                                                
         
12-12 Vineri nu inainte de 16:30
Dinamo   
6-4 6-3
Robert Apostolescu
                                        
 Robert Apostolescu                                                
                         
14-12 Duminica nu inainte de 15:00
Tracia   
7-5 6-2
Robert Apostolescu
                        
                                                  
         Cristian Crunteanu                                        
                                                  
                 
13-12 Sambata 18:00
Dinamo   
6-4 6-2
Iulian Nedea
                                
                                                  
         Iulian Nedea                                        
                                                  
                                 
16-12 Marti 21:00
Dinamo   
4-6 6-4 7-5
Vlad Dumitrescu
                
                                                  
         (4) Viciu Emil                                        
                                                  
                 
13-12 Sambata 18:00
Dinamo   
3-6 6-0 6-2
(4) Viciu Emil
                                
                                                  
         Bogdan Constantinescu                                        
                                                  
                         
14-12 Duminica nu inainte de 11:30
Tracia   
6-2 2-6 6-4
Vlad Dumitrescu
                        
                                                  
         Vlad Dumitrescu                                        
                                                  
                 
12-12 Vineri 20:30
Dinamo   
6-4 6-4
Vlad Dumitrescu
                                
                                                  
         Cristian Popescu                                        
                                         
17-12 Miercuri 21:30
Dinamo   
6-2 6-4
Florin Bechis
        
                                                  
                                                  
         (2) Ionel Scirlet                                        
                                                  
                 
13-12 Sambata 14:00
Tracia   
5-7 7-6 6-3
(2) Ionel Scirlet
                                
                                                  
         Claudiu Chelaru                                        
                                                  
                         
14-12 Duminica nu inainte de 13:00
Tracia   
6-2 7-6
Sergiu Bazarciuc
                        
                                                  
         Sorin Ciutac                                        
                                                  
                 
12-12 Vineri 20:30
Dinamo   
6-2 6-0
Sergiu Bazarciuc
                                
                                                  
         Sergiu Bazarciuc                                        
                                                  
                                 
15-12 Luni 21:00
Dinamo   
6-1 7-5
Florin Bechis
                
                                                  
         (3) Florentin Ciuhrii                                        
                                                  
                 
12-12 Vineri 10:30
Dinamo   
6-1 6-2
Adrian Grigorof
                                
                                                  
         Adrian Grigorof                                        
                                                  
                         
14-12 Duminica nu inainte de 16:30
Tracia   
3-6 6-1 6-3
Florin Bechis
                        
                                                  
         Razvan Olaru                                        
                                                  
                 
13-12 Sambata 17:30
Tracia   
6-3 6-0
Florin Bechis
                                
                                                  
         Florin Bechis