DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Galactic
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: CUPA MARE + diploma + tableta Haier Pad722, 7 inch, oferita de Univision;

Locul 2: diploma + set de mingi Head ATP.

Locul 3 si 4: diplome.


 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Ciprian Popa3-06-245-25
Rares Mandu2-15-341-30
Serban Valentin Andrei1-23-531-43
Raiciu Valentin0-32-626-45
Rares Mandu     4-6 7-5 3-6
          08-12 Luni 21:00, Dinamo
Ciprian Popa
(3)Raiciu Valentin     2-6 6-3 1-6
          07-12 Duminica nu inainte de 14:30, Dinamo
Rares Mandu
Rares Mandu     6-2 6-2
          06-12 Sambata nu inainte de 20:30, Tracia
(1)Serban Valentin Andrei
Ciprian Popa     6-0 6-2
          06-12 Sambata nu inainte de 11:30, Dinamo
(3)Raiciu Valentin
(1)Serban Valentin Andrei     3-6 6-4 0-6
          07-12 Duminica nu inainte de 11:30, Tracia
Ciprian Popa
(1)Serban Valentin Andrei     5-7 7-6 6-2
          10-12 Miercuri 21:00, Tracia
(3)Raiciu Valentin
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Vali Dinca3-06-037-11
Adrian-Cristian Teodorescu2-12-323-27
Tinica Codrut-Neculai1-21-417-27
Teodora Stinga0-30-20-12
Teodora Stinga     0-6 0-6
          05-12 Vineri nu inainte de 20:30, Dinamo
Vali Dinca
(4)Tinica Codrut-Neculai WO
          07-12 Duminica 10:00, Dinamo
Teodora Stinga
Teodora Stinga WO
          06-12 Sambata 10:00, Dinamo
(2)Adrian-Cristian Teodorescu
Vali Dinca     6-1 6-2
          06-12 Sambata nu inainte de 18:30, Dinamo
(4)Tinica Codrut-Neculai
(2)Adrian-Cristian Teodorescu     3-6 5-7
          07-12 Duminica nu inainte de 16:30, ATH
Vali Dinca
(2)Adrian-Cristian Teodorescu     7-5 2-6 6-3
          08-12 Luni 21:00, Dinamo
(4)Tinica Codrut-Neculai