Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou inre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa+ un set de mingi
Locul 2: diploma

                                                  
                                                  
         (1) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
23-11 Duminica 11:00
CS DINAMO   
6-0 2-6 6-2
(1) Petcu Vasile
                                
 Nicolae Voicu                                                
         
22-11 Sambata nu inainte de 18:00
CS DINAMO   
6-3 3-6 6-4
Nicolae Voicu
                                        
 Sutu Florian                                                
                         
24-11 Luni 21:30
CS DINAMO   
6-0 6-1
Daniel Baragan
                        
 (8) Chiriacescu Virgil                                                
         
22-11 Sambata nu inainte de 14:30
CS DINAMO   
3-6 6-3 6-2
(8) Chiriacescu Virgil
                                        
 Traian Radu                                                
                 
23-11 Duminica nu inainte de 19:00
CS DINAMO
6-3 6-3
Daniel Baragan
                                
 Catalin Sirbu                                                
         
22-11 Sambata 13:00
CS DINAMO   
6-4 6-1
Daniel Baragan
                                        
 Daniel Baragan                                                
                                 
26-11 Miercuri 19:00
CS DINAMO   
6-4 6-3
Daniel Baragan
                
                                                  
         (4) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
23-11 Duminica 11:00
CS DINAMO   
7-5 6-4
Marius Chelaru
                                
 Marius Chelaru                                                
         
22-11 Sambata 11:00
CS DINAMO   
6-2 6-0
Marius Chelaru
                                        
 Adrian Grigorof                                                
                         
24-11 Luni 21:00
CS DINAMO   
6-4 6-3
Marius Chelaru
                        
                                                  
         (5) Marinakis George                                        
                                                  
                 
23-11 Duminica nu inainte de 14:00
CS DINAMO   
7-5 ab
(5) Marinakis George
                                
 Bogdan Grosu                                                
         
22-11 Sambata nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
6-3 7-6
Bogdan Grosu
                                        
 Ciorici George                                       
03-12 Miercuri 20:30
CS DINAMO   
6-4 6-4
Daniel Baragan
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
23-11 Duminica 12:00
CS DINAMO   
4-6 6-2 6-2
Dragos Amisculesei
                                
 Dragos Amisculesei                                                
         
22-11 Sambata nu inainte de 19:00
CS DINAMO
6-2 6-2
Dragos Amisculesei
                                        
 Razvan Bordei                                                
                         
24-11 Luni nu inainte de 21:00
CS DINAMO   
6-1 2-0 ab
Marcu Vlad
                        
                                                  
         (7) Tudor Dumitru Catalin                                        
                                                  
                 
23-11 Duminica nu inainte de 17:00
CS DINAMO   
2-6 6-3 6-2
Marcu Vlad
                                
 Socol-Florescu Mihai                                                
         
22-11 Sambata nu inainte de 14:00
CS DINAMO   
6-3 6-2
Marcu Vlad
                                        
 Marcu Vlad                                                
                                 
26-11 Miercuri 20:00
CS DINAMO   
6-2 7-5
Marcu Vlad
                
                                                  
         (3) Gabriel Sarbu                                        
                                                  
                 
23-11 Duminica nu inainte de 13:30
CS DINAMO   
6-3 6-2
Panturu Radu
                                
 Panturu Radu                                                
         
22-11 Sambata nu inainte de 15:30
CS DINAMO   
6-4 5-4 ab
Panturu Radu
                                        
 Iordanescu Traian                                                
                         
24-11 Luni 19:30
CS DINAMO
WO
Panturu Radu
                        
                                                  
         (6) Ilie Mircea                                        
                                                  
                 
23-11 Duminica nu inainte de 15:00
CS DINAMO   
6-2 2-6 6-0
(6) Ilie Mircea
                                
 Buse Adrian                                                
         
22-11 Sambata nu inainte de 17:00
CS DINAMO   
7-5 6-1
Buse Adrian
                                        
 Dragos Cirstea