Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou inre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa+ un set de mingi
Locul 2: diploma

                                                  
                                                  
         (1) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
16-11 Duminica 12:00
ATH Herastrau   
7-6 5-7 6-4
Nicolae Voicu
                                
 Nicolae Voicu                                                
         
15-11 Sambata 10:00
ATH Herastrau   
6-3 6-2
Nicolae Voicu
                                        
 Marius Chelaru                                                
                         
17-11 Luni 21:00
CS DINAMO   
6-2 6-4
Maita Ionut
                        
                                                  
         Maita Ionut                                        
                                                  
                 
16-11 Duminica nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
6-2 6-3
Maita Ionut
                                
                                                  
         Branescu Lucian                                        
                                                  
                                 
19-11 Miercuri nu inainte de 21:00
CS DINAMO   
6-0 2-0 ab
Maita Ionut
                
                                                  
         (4) Neagu Cristian                                        
                                                  
                 
16-11 Duminica nu inainte de 15:00
ATH Herastrau   
7-5 6-7 6-4
(4) Neagu Cristian
                                
 Bogdan Grosu                                                
         
15-11 Sambata nu inainte de 13:00
ATH Herastrau   
6-2 6-3
Bogdan Grosu
                                        
 Ciorici George                                                
                         
18-11 Marti 21:00
CS DINAMO   
1-6 7-6 6-3
(4) Neagu Cristian
                        
                                                  
         Mirel Micu                                        
                                                  
                 
16-11 Duminica nu inainte de 15:00
ATH Herastrau   
6-1 6-1
Cosmin Vlad
                                
 Cosmin Vlad                                                
         
15-11 Sambata nu inainte de 15:30
ATH Herastrau   
2-6 1-5 ab
Cosmin Vlad
                                        
 Alexandru Popescu                                       
23-11 Duminica 19:30
CS DINAMO   
3-6 7-5 7-6
Maita Ionut
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
16-11 Duminica nu inainte de 16:00
ATH Herastrau   
6-3 6-2
Rares Marculet
                                
 Adrian Badalan                                                
         
15-11 Sambata nu inainte de 15:00
ATH Herastrau   
6-4 6-3
Rares Marculet
                                        
 Rares Marculet                                                
                         
17-11 Luni 19:00
CS DINAMO   
6-3 6-4
Theodosie Mircea
                        
                                                  
         Vijelie Sorin                                        
                                                  
                 
16-11 Duminica nu inainte de 18:30
ATH Herastrau   
6-1 6-0
Theodosie Mircea
                                
 Theodosie Mircea                                                
         
15-11 Sambata nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
6-0 6-1
Theodosie Mircea
                                        
 Victor Iacob                                                
                                 
19-11 Miercuri 19:30
CS DINAMO   
6-3 6-2
Theodosie Mircea
                
                                                  
         (3) Gabriel Sarbu                                        
                                                  
                 
16-11 Duminica nu inainte de 19:30
ATH Herastrau   
6-1 6-4
Crina Smarandache
                                
 Crina Smarandache                                                
         
15-11 Sambata nu inainte de 15:00
ATH Herastrau   
6-3 6-2
Crina Smarandache
                                        
 Adrian Grigorof                                                
                         
17-11 Luni nu inainte de 20:30
CS DINAMO   
6-4 7-5
Crina Smarandache
                        
                                                  
         Marinakis George                                        
                                                  
                 
16-11 Duminica 12:00
ATH Herastrau   
3-6 6-2 6-3
Marinakis George
                                
 Tudor Dumitru Catalin                                                
         
15-11 Sambata nu inainte de 14:30
ATH Herastrau   
6-2 4-6 7-5
Tudor Dumitru Catalin
                                        
 Lambis Torachidis