Tenis Club TRACIA

Adresa: Salubritatii, nr. 63, Sector: 1
Telefon:0729390340
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (impreuna cu castigatorul de la alt nivel)  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 800 de RON.

Locul 2: diploma + cupa mica + set mingi Head ATP;

Locul 3 si 4: diplome.


 

                                
                                
       (1) Cocisiu Alexandru Ionut                        
                                
             
16-11 Duminica nu inainte de 19:30
Tom Tenis Club   
7-6 6-3
Muresan Lazar
                  
 Dumitru Chivu                              
       
15-11 Sambata nu inainte de 17:00
Tom Tenis Club   
6-3 6-0
Muresan Lazar
                        
 Muresan Lazar                              
                   
22-11 Sambata 10:00
Tom Tenis Club   
5-7 7-6 6-2
Grama Cristian
            
                                
       (4) Boar Sever                        
                                
             
16-11 Duminica nu inainte de 14:00   
6-1 6-2
Grama Cristian
                  
 Goja Doru                              
       
15-11 Sambata nu inainte de 15:00
Tom Tenis Club   
6-1 6-1
Grama Cristian
                        
 Grama Cristian                       
23-11 Duminica nu inainte de 12:30
Tom Tenis Club   
6-2 5-7 6-0
Grama Cristian
      
                                
                                
       (2) Dan Szabo                        
                                
             
16-11 Duminica nu inainte de 14:00
Tom Tenis Club   
1-6 7-6 7-5
Adrian Hapa
                  
 Gavril-Stefan Kiss                              
       
15-11 Sambata nu inainte de 15:30
Tom Tenis Club   
6-0 6-3
Adrian Hapa
                        
 Adrian Hapa                              
                   
22-11 Sambata nu inainte de 13:00
Tom Tenis Club   
6-0 6-2
Adrian Hapa
            
                                
       (3) Sorin Calarasu                        
                                
             
16-11 Duminica nu inainte de 12:00
Tom Tenis Club   
6-4 6-2
(3) Sorin Calarasu
                  
 Moldovan Victor                              
       
15-11 Sambata nu inainte de 13:30
Tom Tenis Club   
7-5 2-6 6-4
Marius Jisa
                        
 Marius Jisa