Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 1200 de RON.

Locul 2: diploma + cupa mica + un voucher Head de 600 de RON

Locul 3 si 4: diplome.

In cazul tablourilor de Stelar si Galactic, dat fiind ca sunt mai mici de 16 jucatori, voucherul de 600 de RON pentru locul 2 nu se va mai oferi, iar cazarea la Paris va fi in camera dubla twin in care vor sta impreuna campionul de la Stelar si campionul de la Galactic.Pot sta si in camere diferite, insa, in acest caz trebuie sa plateasca fiecare una din cele doua nopti de cazare. Se poate opta, desigur, si pentru voucherul de 1200 de RON Head.


 

                                                  
                                                  
         (1) Stoicea Razvan                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 14:30
CS DINAMO   
3-6 6-3 6-1
(1) Stoicea Razvan
                                
 Mihai Braileanu                                                
         
07-11 Vineri 09:30
CS DINAMO   
6-1 6-2
Daniel Iordan
                                        
 Daniel Iordan                                                
                         
11-11 Marti 21:00
CS DINAMO   
3-6 6-4 6-2
(1) Stoicea Razvan
                        
 (8) Mirel Micu                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 17:30
CS DINAMO   
7-5 6-2
Mircea Eugen Ciocirlea
                                        
 Mircea Eugen Ciocirlea                                                
                 
09-11 Duminica nu inainte de 12:30
CS DINAMO   
6-3 6-4
Ilie Mircea
                                
 Bogheanu Mircea                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
6-2 7-6
Ilie Mircea
                                        
 Ilie Mircea                                                
                                 
12-11 Miercuri nu inainte de 22:00
CS DINAMO   
6-1 6-2
(1) Stoicea Razvan
                
                                                  
         (4) Gabriel Sarbu                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 12:30
CS DINAMO   
6-2 6-3
(4) Gabriel Sarbu
                                
 Marinakis George                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 17:00
CS DINAMO   
WO
Marinakis George
                                        
 Dragos Ivanov                                                
                         
10-11 Luni 21:00
CS DINAMO   
7-6 6-4
Radu Boitos
                        
                                                  
         (5) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 13:30
CS DINAMO   
6-3 7-5
Radu Boitos
                                
 Tudor Dumitru Catalin                                                
         
07-11 Vineri 18:30
CS DINAMO   
6-1 6-3
Radu Boitos
                                        
 Radu Boitos                                       
15-11 Sambata 12:00
ATH Herastrau   
6-0 6-1 4-6
Nicolae Dan
        
                                                  
                                                  
         (2) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
5-7 7-6 6-4
Adrian Tircomnicu
                                
 Adrian Tircomnicu                                                
         
08-11 Sambata 14:00
CS DINAMO   
4-6 6-0 7-6
Adrian Tircomnicu
                                        
 Cosmin Vlad                                                
                         
11-11 Marti 21:00
CS DINAMO   
6-1 6-4
Nicolae Dan
                        
                                                  
         (7) Radu Calcan                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata 14:00
CS DINAMO   
6-3 6-3
Nicolae Dan
                                
 George Popovici                                                
         
07-11 Vineri 10:00
CS DINAMO   
7-5 6-1
Nicolae Dan
                                        
 Nicolae Dan                                                
                                 
13-11 Joi 21:00
CS DINAMO   
6-3 6-1
Nicolae Dan
                
                                                  
         (3) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
7-5 6-4
Sutu Florian
                                
 Rares Marculet                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 16:00
CS DINAMO   
4-6 6-4 6-2
Sutu Florian
                                        
 Sutu Florian                                                
                         
11-11 Marti 11:00
CS DINAMO   
6-2 6-1
(6) Grigoriu Laurentiu
                        
                                                  
         (6) Grigoriu Laurentiu                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica 14:00
CS DINAMO   
6-7 6-2 6-2
(6) Grigoriu Laurentiu
                                
 Theodosie Mircea                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 15:30
CS DINAMO   
6-2 6-3
Theodosie Mircea
                                        
 Florian Alexe