The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 1200 de RON.

Locul 2: diploma + cupa mica + un voucher Head de 600 de RON

Locul 3 si 4: diplome.

In cazul tablourilor de Stelar si Galactic, dat fiind ca sunt mai mici de 16 jucatori, voucherul de 600 de RON pentru locul 2 nu se va mai oferi, iar cazarea la Paris va fi in camera dubla twin in care vor sta impreuna campionul de la Stelar si campionul de la Galactic.Pot sta si in camere diferite, insa, in acest caz trebuie sa plateasca fiecare una din cele doua nopti de cazare. Se poate opta, desigur, si pentru voucherul de 1200 de RON Head.


 

                                                  
                                                  
         (1) Dorel State                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica 13:00
CS DINAMO   
6-3 6-4
Silviu Ulici
                                
 Simion Sergiu                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 15:30
CS DINAMO   
6-4 6-2
Silviu Ulici
                                        
 Silviu Ulici                                                
                         
13-11 Joi 21:00
CS DINAMO   
1-6 7-5 6-2
Silviu Ulici
                        
 (8) Vladimir Gheorghe                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 14:30
CS DINAMO   
1-6 7-5 6-2
(8) Vladimir Gheorghe
                                        
 Florin Manea                                                
                 
09-11 Duminica nu inainte de 16:30
CS DINAMO   
6-2 6-4
(8) Vladimir Gheorghe
                                
 Jantea Florin                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 17:30
CS DINAMO
WO
Brateanu Silviu Dragos
                                        
 Brateanu Silviu Dragos                                                
                                 
15-11 Sambata nu inainte de 18:30
ATH Herastrau   
6-3 6-4
Silviu Ulici
                
                                                  
         (4) Razvan Negru                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
6-2 6-2
(4) Razvan Negru
                                
 Calin Barbulescu                                                
         
07-11 Vineri 19:00
CS DINAMO   
6-2 6-1
Raiciu Sorin
                                        
 Raiciu Sorin                                                
                         
12-11 Miercuri 19:30
CS DINAMO   
5-7 6-4 6-0
(4) Razvan Negru
                        
                                                  
         (5) Albu Ionel                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 18:30
CS DINAMO
WO
(5) Albu Ionel
                                
 Daniel Grava                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 14:30
CS DINAMO   
6-3 2-6 6-4
Ioana Ghervasie
                                        
 Ioana Ghervasie                                       
16-11 Duminica nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
6-3 6-1 6-1
Iordan Cristian
        
                                                  
                                                  
         (2) Erimia Andrei Razvan                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 14:30
CS DINAMO   
WO
Sterescu Alexandru
                                
 Vilceanu Victor                                                
         
07-11 Vineri 19:00
CS DINAMO   
6-3 6-7 6-3
Sterescu Alexandru
                                        
 Sterescu Alexandru                                                
                         
11-11 Marti 09:30
CS DINAMO   
6-2 4-6 7-6
Sterescu Alexandru
                        
                                                  
         (7) Dragnea Cristi                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica 11:00
CS DINAMO   
6-4 6-2
Popa Razvan
                                
 Popa Razvan                                                
         
07-11 Vineri 20:30
CS DINAMO   
6-3 6-2
Popa Razvan
                                        
 Alexandru Popa                                                
                                 
14-11 Vineri nu inainte de 21:30
CS DINAMO   
7-6 6-0
Iordan Cristian
                
                                                  
         (3) Dunca Iulian                                        
                                                  
                 
09-11 Duminica nu inainte de 17:30
CS DINAMO   
6-2 6-0
(3) Dunca Iulian
                                
 Ioan Alexandru                                                
         
08-11 Sambata nu inainte de 20:30
CS DINAMO   
6-1 6-2
Ioan Alexandru
                                        
 George Chitu                                                
                         
12-11 Miercuri nu inainte de 21:00
CS DINAMO   
6-2 6-2
Iordan Cristian
                        
                                                  
         (6) Dragomirescu Dan                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata nu inainte de 15:30
CS DINAMO   
6-2 6-4
Iordan Cristian
                                
 Iordan Cristian                                                
         
07-11 Vineri 20:00
CS DINAMO   
2-6 6-2 6-4
Iordan Cristian
                                        
 Constantin Sandu