Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 1200 de RON.

Locul 2: diploma + cupa mica + un voucher Head de 600 de RON

Locul 3 si 4: diplome.

In cazul tablourilor de Stelar si Galactic, dat fiind ca sunt mai mici de 16 jucatori, voucherul de 600 de RON pentru locul 2 nu se va mai oferi, iar cazarea la Paris va fi in camera dubla twin in care vor sta impreuna campionul de la Stelar si campionul de la Galactic.Pot sta si in camere diferite, insa, in acest caz trebuie sa plateasca fiecare una din cele doua nopti de cazare. Se poate opta, desigur, si pentru voucherul de 1200 de RON Head.


 

                                                  
                                                  
         (1) Scinteia Gabriel                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
6-3 6-3
(1) Scinteia Gabriel
                                
 Sorin Andreescu                                                
         
07-11 Vineri nu inainte de 11:30
CS DINAMO   
7-6 6-4
Mihai Cristian Tabarana
                                        
 Mihai Cristian Tabarana                                                
                         
09-11 Duminica nu inainte de 14:00
CS DINAMO   
6-3 6-4
(1) Scinteia Gabriel
                        
                                                  
         Razvan Olaru                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
2-6 6-0 6-2
Florentin Ciuhrii
                                
                                                  
         Florentin Ciuhrii                                        
                                                  
                                 
12-11 Miercuri 20:30
CS DINAMO   
6-1 6-2
Nelu Pilaf
                
                                                  
         (4) Cornacel Ion                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
6-3 6-1
Nelu Pilaf
                                
                                                  
         Nelu Pilaf                                        
                                                  
                         
09-11 Duminica nu inainte de 17:30
CS DINAMO   
6-3 6-0
Nelu Pilaf
                        
                                                  
         Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata 14:00
CS DINAMO   
6-2 1-6 6-3
Catalin Mititelu
                                
                                                  
         Razvan Manea                                        
                                         
15-11 Sambata nu inainte de 16:30
ATH Herastrau   
3-6 6-4 6-0
Nelu Pilaf
        
                                                  
                                                  
         (2) Sandu Walter                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata nu inainte de 18:30
CS DINAMO   
6-2 6-1
(2) Sandu Walter
                                
 Mihai Burlacu                                                
         
07-11 Vineri nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
6-1 6-3
Vlad Dumitrescu
                                        
 Vlad Dumitrescu                                                
                         
09-11 Duminica nu inainte de 14:30
CS DINAMO   
6-3 6-4
(2) Sandu Walter
                        
                                                  
         Andreescu Constantin                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
6-0 6-4
Razvan Bordei
                                
                                                  
         Razvan Bordei                                        
                                                  
                                 
12-11 Miercuri nu inainte de 22:00
CS DINAMO   
6-2 6-7 6-1
Stefan Andrei Lacatusu
                
                                                  
         (3) Florea Serban Radu                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata nu inainte de 17:30
CS DINAMO   
6-4 4-6 6-4
(3) Florea Serban Radu
                                
 Ninel Toma                                                
         
07-11 Vineri nu inainte de 22:00
CS DINAMO   
7-5 7-5
Ninel Toma
                                        
 George Macasoi                                                
                         
09-11 Duminica nu inainte de 18:00
CS DINAMO   
6-2 6-3
Stefan Andrei Lacatusu
                        
                                                  
         Stefan Andrei Lacatusu                                        
                                                  
                 
08-11 Sambata nu inainte de 18:30
CS DINAMO   
6-4 7-5
Stefan Andrei Lacatusu
                                
                                                  
         Valentin Barba