Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou inre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa
Locul 2: diploma

                                                  
                                                  
         (1) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
23-08 Sambata nu inainte de 18:30
CS DINAMO   
6-0 2-2 ab
Diauw Martin Soeprijadi
                                
 Andrei Anastasiu                                                
         
22-08 Vineri 18:30
CS DINAMO   
6-4 6-4
Diauw Martin Soeprijadi
                                        
 Diauw Martin Soeprijadi                                                
                         
24-08 Duminica 17:00
CS DINAMO   
6-2 6-3
Ivana Marian
                        
                                                  
         Ivana Marian                                        
                                                  
                 
23-08 Sambata 17:00
CS DINAMO   
6-3 3-6 6-1
Ivana Marian
                                
                                                  
         Adrian Tircomnicu                                        
                                                  
                                 
26-08 Marti 20:30
CS DINAMO   
6-7 6-3 7-5
Ivana Marian
                
                                                  
         (4) Gabriel Sarbu                                        
                                                  
                 
24-08 Duminica nu inainte de 18:30
CS DINAMO   
6-4 6-0
Eugen Stefanescu
                                
 Eugen Stefanescu                                                
         
23-08 Sambata 17:00
CS DINAMO   
WO
Eugen Stefanescu
                                        
 Stefan Ion Stiuca                                                
                         
25-08 Luni 19:00
Tenis Club Arcul de Triumf   
6-4 6-4
Musat Stelian
                        
                                                  
         Ovidiu Dascalescu                                        
                                                  
                 
22-08 Vineri nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
6-1 6-7 6-1
Musat Stelian
                                
                                                  
         Musat Stelian                                        
                                         
28-08 Joi 21:00
CS DINAMO   
6-4 6-1
Ivana Marian
        
                                                  
                                                  
         (2) Andrei Radu                                        
                                                  
                 
23-08 Sambata nu inainte de 18:30
CS DINAMO   
6-3 6-2
(2) Andrei Radu
                                
 Brener Alexandru                                                
         
22-08 Vineri nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
3-6 6-0 6-1
Brener Alexandru
                                        
 Rares Marculet                                                
                         
24-08 Duminica nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
6-0 6-1
(2) Andrei Radu
                        
                                                  
         Marin Ivana                                        
                                                  
                 
23-08 Sambata nu inainte de 18:30
CS DINAMO   
6-1 6-4
Marin Ivana
                                
                                                  
         Catalin Sirbu                                        
                                                  
                                 
25-08 Luni nu inainte de 20:30
Tenis Club Arcul de Triumf   
6-1 6-4
Elisabeta Calmuschi
                
                                                  
         (3) Smoleanu Aurelian                                        
                                                  
                 
23-08 Sambata nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
WO
(3) Smoleanu Aurelian
                                
 Lucu Marian                                                
         
22-08 Vineri 18:30
CS DINAMO   
6-1 6-1
Sutu Florian
                                        
 Sutu Florian                                                
                         
24-08 Duminica 17:00
CS DINAMO   
6-2 6-4
Elisabeta Calmuschi
                        
                                                  
         Brener Octavian                                        
                                                  
                 
23-08 Sambata nu inainte de 20:00
CS DINAMO   
6-2 6-0
Elisabeta Calmuschi
                                
                                                  
         Elisabeta Calmuschi