Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou inre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa
Locul 2: diploma

                                
                                
       (1) Dunca Iulian                        
                                
             
27-07 Duminica nu inainte de 20:00
Tracia   
2-6 6-2 6-2
Kope Florin
                  
 Kope Florin                              
       
25-07 Vineri 19:00
Tenis Club Arcul de Triumf   
6-4 3-6 6-0
Kope Florin
                        
 Mihai Tudor                              
                   
31-07 Joi nu inainte de 21:30
CS DINAMO   
7-5 6-3
Ilincea Daniel
            
 (4) Dorel State                              
       
26-07 Sambata 17:00
Tracia   
6-0 6-1
(4) Dorel State
                        
 Brateanu Silviu Dragos                              
             
28-07 Luni nu inainte de 20:30
Clubul Diplomatilor   
6-4 1-6 6-3
Ilincea Daniel
                  
 Daniel Grava                              
       
26-07 Sambata nu inainte de 20:00
Tenis Club Arcul de Triumf   
6-3 6-4
Ilincea Daniel
                        
 Ilincea Daniel                       
14-09 Duminica nu inainte de 16:00
CS DINAMO   
6-1 0-6 6-2
Ilincea Daniel
      
                                
 (2) Razvan Negru                              
       
26-07 Sambata 17:00
Tenis Club Arcul de Triumf   
4-6 6-3 6-4
Tiberiu Marinescu
                        
 Tiberiu Marinescu                              
             
28-07 Luni 19:00
Tracia
WO
Ioan Alexandru
                  
 Vladimir Gheorghe                              
       
25-07 Vineri 17:00
Tracia   
6-4 6-1
Ioan Alexandru
                        
 Ioan Alexandru                              
                   
2-6 6-3 6-2
Ioan Alexandru
            
 (3) Erimia Andrei Razvan                              
       
25-07 Vineri nu inainte de 20:30
Tracia   
6-3 5-0 ab
(3) Erimia Andrei Razvan
                        
 Gabriel Sarbu                              
             
29-07 Marti 19:00
Tenis Club Arcul de Triumf   
6-4 6-2
Jinga Gabriel
                  
 Jinga Gabriel                              
       
25-07 Vineri nu inainte de 19:00
Tracia   
6-0 6-3
Jinga Gabriel
                        
 Florin Manea