Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou inre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa
Locul 2: diploma

                                
                                
       (1) Dunca Iulian                        
                                
             
13-07 Duminica nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-3 7-6
(1) Dunca Iulian
                  
 Vladimir Gheorghe                              
       
11-07 Vineri nu inainte de 10:30
Tracia   
7-5 3-6 7-6
Vladimir Gheorghe
                        
 Florin Manea                              
                   
14-07 Luni nu inainte de 20:30
Dinamo   
6-1 6-4
Constantin Sandu
            
                                
       Radu Cozac                        
                                
             
13-07 Duminica nu inainte de 18:30
Dinamo   
6-3 6-4
Constantin Sandu
                  
                                
       Constantin Sandu                        
                         
15-07 Marti 20:30
Dinamo   
2-6 6-4 6-1
Constantin Sandu
      
                                
                                
       (2) Razvan Negru                        
                                
             
13-07 Duminica 17:00
Dinamo   
4-6 6-2 6-2
(2) Razvan Negru
                  
 Radu Dragos-Iulian                              
       
12-07 Sambata nu inainte de 18:30
Dinamo   
6-0 6-0
Radu Dragos-Iulian
                        
 Adrian Gusa                              
                   
14-07 Luni 19:00
Dinamo   
4-6 7-5 6-4
Erimia Andrei Razvan
            
                                
       Erimia Andrei Razvan                        
                                
             
13-07 Duminica nu inainte de 18:30
Dinamo   
WO
Erimia Andrei Razvan
                  
 Ratiu Radu                              
       
12-07 Sambata nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-2 6-0
Ratiu Radu
                        
 Brateanu Silviu Dragos