DINAMO / TC Drumul Taberei / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club by the Lake/ Tennis Hero Ramada

Adresa: Dr. Taberei: Str. Brasov, 21 A / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Olimpia: Str. Vailor, 16A / By the Lake - cherhanaua Ancora Herastrau / Hard Work - blvd. Dr. Taberei 130-132/ Tennis Hero Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza, Sector: 1
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289 / Tennis Club by the lake: 0745633955 / Hard Work: 0721197867/ Ramada: 0722443789
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.

                                                                 
                                                                 
          (1) Dragnea Cristi                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica 13:00
Dinamo   
3-6 6-0 6-2
(1) Dragnea Cristi
                                             
 Zeciu Marius                                                               
          
17-05 Sambata nu inainte de 14:00
Dinamo   
6-2 6-3
Stoica Marian
                                                      
 Stoica Marian                                                               
                            
24-05 Sambata nu inainte de 16:30
Tenis Enache   
6-3 6-3
(1) Dragnea Cristi
                                    
                                                                 
          Gavril Madalin                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-4 4-1 ab
Gavril Madalin
                                             
                                                                 
          Gurin Valentin                                                      
                                                                 
                                     
25-05 Duminica nu inainte de 15:30
Tenis Enache   
6-2 3-6 6-0
Alin Abdula
                           
                                                                 
          Ionel Spinu                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica nu inainte de 16:30
Dinamo   
6-3 6-3
Radu Boitos
                                             
                                                                 
          Radu Boitos                                                      
                                                                 
                            
24-05 Sambata nu inainte de 15:00
Tracia   
6-2 6-0
Alin Abdula
                                    
 Radu Eugen Nastase                                                               
          
17-05 Sambata 13:00
Dinamo   
6-0 6-2
Alin Abdula
                                                      
 Alin Abdula                                                               
                   
18-05 Duminica nu inainte de 11:30
Tenis Enache Herastrau   
6-4 6-1
Alin Abdula
                                             
                                                                 
          (8) Florin Manea                                                      
                                                                 
                                              
01-06 Duminica nu inainte de 18:30
Dinamo   
6-3 5-1 ab
Alin Abdula
                  
                                                                 
          (4) Capata Didi                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica 13:00
Dinamo   
7-6 2-6 6-3
(4) Capata Didi
                                             
 Gabriel Gheorghe Popescu                                                               
          
17-05 Sambata 12:00
Dinamo   
7-5 6-2
Gabriel Gheorghe Popescu
                                                      
 Socol-Florescu Mihai                                                               
                            
24-05 Sambata 08:00
Tracia   
6-3 6-0
(4) Capata Didi
                                    
                                                                 
          Haluca Laurentiu                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica 13:30
Dinamo   
WO
Haluca Laurentiu
                                             
                                                                 
          Ilie Mircea                                                      
                                                                 
                                     
25-05 Duminica nu inainte de 17:30
Tenis Enache   
4-6 6-1 6-0
(4) Capata Didi
                           
                                                                 
          Penciu Florian                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica 10:00
Tenis Enache Herastrau   
6-1 6-4
Lefter Paul
                                             
                                                                 
          Lefter Paul                                                      
                                                                 
                            
24-05 Sambata nu inainte de 09:30
Tracia   
7-5 6-4
Ciobanescu Dragos
                                    
 Ciobanescu Dragos                                                               
          
17-05 Sambata 12:30
Dinamo   
6-4 6-1
Ciobanescu Dragos
                                                      
 Marian Gata                                                               
                   
18-05 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-4 6-4
Ciobanescu Dragos
                                             
                                                                 
          (5) Catalinoiu Marian                                                      
                                                       
22-06 Duminica 13:30
Clubul Diplomatilor   
7-6 6-2
Alin Abdula
         
                                                                 
                                                                 
          (2) Stoicea Razvan                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica nu inainte de 18:30
Dinamo   
6-4 6-2
(2) Stoicea Razvan
                                             
 Andrei Angheluta                                                               
          
16-05 Vineri 18:30
Dinamo   
6-4 3-6 6-2
Marinakis George
                                                      
 Marinakis George                                                               
                            
24-05 Sambata nu inainte de 16:30
Tenis Enache   
6-0 6-4
Eugen Cojanu
                                    
                                                                 
          Eugen Cojanu                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-0 6-3
Eugen Cojanu
                                             
                                                                 
          Mirel Micu                                                      
                                                                 
                                     
25-05 Duminica nu inainte de 17:00
Tracia   
6-4 6-3
Eugen Cojanu
                           
                                                                 
          Gabriel Sarbu                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica nu inainte de 17:30
Tenis Enache Herastrau   
6-2 6-2
Ilincea Daniel
                                             
                                                                 
          Ilincea Daniel                                                      
                                                                 
                            
24-05 Sambata nu inainte de 14:30
Tenis Enache   
2-6 6-3 7-6
(7) Vladimir Gheorghe
                                    
 Elisabeta Copat                                                               
          
17-05 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
6-3 4-6 6-1
Daniel Grava
                                                      
 Daniel Grava                                                               
                   
18-05 Duminica nu inainte de 13:30
Tenis Enache Herastrau   
6-4 6-4
(7) Vladimir Gheorghe
                                             
                                                                 
          (7) Vladimir Gheorghe                                                      
                                                                 
                                              
02-06 Luni 21:00
Dinamo   
6-4 3-6 6-1
Eugen Cojanu
                  
                                                                 
          (3) Petcu Vasile                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica 10:00
Dinamo   
3-6 6-2 6-1
(3) Petcu Vasile
                                             
 Pais Alexandru                                                               
          
17-05 Sambata nu inainte de 13:30
Dinamo   
6-2 7-5
Pais Alexandru
                                                      
 Dragos Cirstea                                                               
                            
24-05 Sambata nu inainte de 14:00
Tracia   
6-3 6-3
(3) Petcu Vasile
                                    
                                                                 
          Hanga Alexandru Valentin                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica 10:00
Tenis Enache Herastrau   
6-1 6-1
Hanga Alexandru Valentin
                                             
                                                                 
          Ovidiu Dascalescu                                                      
                                                                 
                                     
25-05 Duminica nu inainte de 13:30
Tenis Enache   
6-0 6-4
(3) Petcu Vasile
                           
                                                                 
          Theodosie Mircea                                                      
                                                                 
                   
18-05 Duminica 11:00
Dinamo   
6-1 6-3
Theodosie Mircea
                                             
                                                                 
          Horatiu Malaele                                                      
                                                                 
                            
24-05 Sambata nu inainte de 20:30
Dinamo   
7-5 6-2
Burcin Valentin
                                    
 Burcin Valentin                                                               
          
16-05 Vineri nu inainte de 20:30
Dinamo   
6-1 6-1
Burcin Valentin
                                                      
 Andrei Anastasiu                                                               
                   
18-05 Duminica nu inainte de 19:00
Dinamo   
6-2 5-7 6-4
Burcin Valentin
                                             
                                                                 
          (6) Andrei Radu