Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.

                                
 (1) Dunca Iulian                              
       
22-03 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo   
3-6 6-2 7-5
(1) Dunca Iulian
                        
 Bivolaru Florin                              
             
23-03 Duminica nu inainte de 13:30
Dinamo   
6-2 6-4
Multescu Catalin
                  
 Multescu Catalin                              
       
22-03 Sambata nu inainte de 18:30
Tenis Prim Agronomie   
6-3 6-4
Multescu Catalin
                        
 Diaconu Mihael                              
                   
29-03 Sambata nu inainte de 15:00
Clubul Diplomatilor   
6-7 6-1 6-2
Albu Ionel
            
 (4) Erimia Andrei Razvan                              
       
22-03 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo
WO
Gabriel Sarbu
                        
 Gabriel Sarbu                              
             
23-03 Duminica nu inainte de 17:30
Dinamo   
6-1 6-1
Albu Ionel
                  
 Albu Ionel                              
       
22-03 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo   
6-0 6-1
Albu Ionel
                        
 Cazacu Marius Costin                       
30-03 Duminica 11:00
Clubul Diplomatilor   
6-3 3-6 7-6
Albu Ionel
      
                                
 (2) Radu Cozac                              
       
22-03 Sambata nu inainte de 17:00
Tenis Prim Agronomie   
6-2 7-5
Serbanescu Cristian
                        
 Serbanescu Cristian                              
             
23-03 Duminica nu inainte de 15:00
Tenis Prim Agronomie   
6-2 6-3
Serbanescu Cristian
                  
 Musat Stelian                              
       
22-03 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
4-6 6-4 6-3
Andrei Radu
                        
 Andrei Radu                              
                   
29-03 Sambata nu inainte de 13:30
Clubul Diplomatilor   
7-5 0-6 6-3
(3) Dorel State
            
 (3) Dorel State                              
       
22-03 Sambata nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-0 6-2
(3) Dorel State
                        
 Daniel Goidescu                              
             
23-03 Duminica nu inainte de 15:00
Dinamo   
7-6 6-3
(3) Dorel State
                  
 Constantin Popa                              
       
22-03 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-4 6-3
Vladimir Gheorghe
                        
 Vladimir Gheorghe