Tenis Club TRACIA

Adresa: Salubritatii, nr. 63, Sector: 1
Telefon:0729390340
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + cazare doua nopti pentru doua persoane la pensiunea Larix**** de pe Valea Ariesului 
Locul 2: diploma + o saptamana de acces pt doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, sala de fitness).
Locul 3 si 4: cate un set de mingi Head ATP.

                                
                                
       (1) Muresan Mihai                        
                                
             
09-02 Duminica nu inainte de 13:30
Tom Tenis Club   
6-1 6-3
(1) Muresan Mihai
                  
 Radu Mircea Pop                              
       
08-02 Sambata nu inainte de 13:30
Tom Tenis Club   
6-4 6-1
Brandusa Botezan
                        
 Brandusa Botezan                              
                   
13-02 Joi 14:00   
6-4 6-4
(1) Muresan Mihai
            
                                
       Gongolea Victor                        
                                
             
09-02 Duminica nu inainte de 13:30
Tom Tenis Club   
1-6 6-1 6-1
Ion-Cristea Octavian
                  
                                
        Ion-Cristea Octavian                        
                         
16-02 Duminica 10:00
Tom Tenis Club   
6-2 2-6 6-0
Buhos Florin
      
                                
                                
       (2) Andrei Stefan Spataru                        
                                
             
09-02 Duminica nu inainte de 12:00
Tom Tenis Club   
6-2 6-3
(2) Andrei Stefan Spataru
                  
 Mariana Roman                              
       
08-02 Sambata nu inainte de 15:00
Tom Tenis Club   
6-4 7-5
Marius Jisa
                        
 Marius Jisa                              
                   
15-02 Sambata 10:00
Tom Tenis Club   
6-4 3-6 6-4
Buhos Florin
            
                                
       Buhos Florin                        
                                
             
09-02 Duminica nu inainte de 12:00
Tom Tenis Club   
7-5 6-7 6-0
Buhos Florin
                  
 Mircea Irimies                              
       
08-02 Sambata nu inainte de 12:00
Tom Tenis Club   
6-3 6-3
Adrian Hapa
                        
 Adrian Hapa