Tenis Club TRACIA

Adresa: Salubritatii, nr. 63, Sector: 1
Telefon:0729390340
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + cazare doua nopti pentru doua persoane la pensiunea Larix**** de pe Valea Ariesului 
Locul 2: diploma + o saptamana de acces pt doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, sala de fitness).
Locul 3 si 4: cate un set de mingi Head ATP.

                                
 (1) Mihai Visan                              
       
11-01 Sambata 15:30
Tom Tenis Club   
6-2 6-0
(1) Mihai Visan
                        
 Doru Macovei                              
             
12-01 Duminica 12:00
Tom Tenis Club   
6-2 7-6
(1) Mihai Visan
                  
 Goja Doru                              
       
11-01 Sambata 20:00
Tom Tenis Club
6-2 6-3
Goja Doru
                        
 Lazar Gabriel                              
                   
18-01 Sambata 14:00
Tom Tenis Club   
6-4 6-7 6-4
(4) Codrean Adrian
            
 (4) Codrean Adrian                              
       
11-01 Sambata 13:30
Tom Tenis Club   
6-1 6-3
(4) Codrean Adrian
                        
 Andrei Balint                              
             
12-01 Duminica 12:00
Tom Tenis Club   
6-2 6-3
(4) Codrean Adrian
                  
 Crisan Raul Daniel                              
       
11-01 Sambata 17:30
Tom Tenis Club   
6-1 6-1
Crisan Raul Daniel
                        
 Mariana Roman                       
19-01 Duminica 12:00
Tom Tenis Club   
6-3 7-6
(4) Codrean Adrian
      
                                
 (2) Cocisiu Alexandru Ionut                              
       
11-01 Sambata 19:30
Tom Tenis Club
6-2 6-3
Gavril-Stefan Kiss
                        
 Gavril-Stefan Kiss                              
             
12-01 Duminica 15:30
Tom Tenis Club   
7-5 6-3
Stefan Covaciu
                  
 Stefan Covaciu                              
       
11-01 Sambata 17:30
Tom Tenis Club   
6-0 6-1
Stefan Covaciu
                        
 Cristina Nagy                              
                   
18-01 Sambata 14:00
Tom Tenis Club   
7-5 6-4
(3) Pop Bogdan Mircea
            
 (3) Pop Bogdan Mircea                              
       
11-01 Sambata 21:00
Tom Tenis Club
6-2 6-0
(3) Pop Bogdan Mircea
                        
 Gabor Besenyei                              
             
12-01 Duminica 10:00
Tom Tenis Club
6-2 6-0
(3) Pop Bogdan Mircea
                  
 Boar Sever                              
       
11-01 Sambata 16:30
Tom Tenis Club   
6-2 2-6 6-3
Boar Sever
                        
 Brandusa Botezan