Hotel Capitol

Adresa: Calea Victoriei, nr. 29, Sector: 1
Telefon:021 315 80 30
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + cazare doua nopti pentru doua persoane la pensiunea Larix**** de pe Valea Ariesului 
Locul 2: diploma + o saptamana de acces pt doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, sala de fitness).
Locul 3 si 4: cate un set de mingi Head ATP.

                                
 (1) Muresan Mihai                              
       
11-01 Sambata 19:30
Tom Tenis Club
6-1 6-2
(1) Muresan Mihai
                        
 Daniel Cadar                              
             
12-01 Duminica 13:30
Tom Tenis Club   
7-6 6-1
(1) Muresan Mihai
                  
 Laura Crainic                              
       
11-01 Sambata 15:30
Tom Tenis Club
6-0 6-4
Laura Crainic
                        
 Rusu Ovidiu                              
                   
18-01 Sambata 15:30
Tom Tenis Club   
6-4 5-7 6-2
(4) Andrei Stefan Spataru
            
 (4) Andrei Stefan Spataru                              
       
11-01 Sambata 18:30
Tom Tenis Club
6-1 6-0
(4) Andrei Stefan Spataru
                        
 ALEXANDRU POP                              
             
12-01 Duminica 13:30
Tom Tenis Club   
6-3 7-5
(4) Andrei Stefan Spataru
                  
 Gongolea Victor                              
       
11-01 Sambata 15:30
Tom Tenis Club   
6-1 7-5
Gongolea Victor
                        
 Mircea Irimies                       
19-01 Duminica 13:30
Tom Tenis Club   
6-3 6-4
Gheorghita Ionatan
      
                                
 (2) Buhos Florin                              
       
11-01 Sambata 15:00
Tom Tenis Club   
6-1 7-5
(2) Buhos Florin
                        
 BOGORIN CATALIN                              
             
12-01 Duminica 13:30
Tom Tenis Club
4-6 6-4 6-4
Razvan Faragau
                  
 Razvan Faragau                              
       
11-01 Sambata 13:30
Tom Tenis Club   
6-3 6-4
Razvan Faragau
                        
 Renalda Vasar                              
                   
18-01 Sambata 15:30
Tom Tenis Club   
6-1 6-1
Gheorghita Ionatan
            
 (3) Muresan Lazar                              
       
11-01 Sambata 17:30
Tom Tenis Club   
6-3 6-4
Gheorghita Ionatan
                        
 Gheorghita Ionatan                              
             
12-01 Duminica 13:30
Tom Tenis Club   
6-1 7-5
Gheorghita Ionatan
                  
 Ion-Cristea Octavian                              
       
11-01 Sambata 19:30
Tom Tenis Club
6-4 7-5
Marius Alexandru Duca
                        
 Marius Alexandru Duca