Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + o saptamana de acces la World Class***** (sala de fitness, piscina, sauna, jacuzzi etc.) impreuna cu inca o persoana.
Locul 2: diploma + voucher de 100 de lei Head.
Locul 3 si 4: diploma + cate un set de mingi Head ATP.

                                                  
 (1) Dragnea Cristi                                                
         
11-01 Sambata 19:30
AT Herastrau
6-4 4-6 6-4
(1) Dragnea Cristi
                                        
 Eugen Stefanescu                                                
                 
12-01 Duminica 15:30
Tenis Prim   
6-3 6-3
(1) Dragnea Cristi
                                
 Bogdan Grosu                                                
         
11-01 Sambata 14:00
Tenis Prim   
6-3 6-1
Horia Ioan
                                        
 Horia Ioan                                                
                         
17-01 Vineri 20:00
Dinamo   
3-6 6-4 6-2
(8) Hirlea Darius Cosmin
                        
 (8) Hirlea Darius Cosmin                                                
         
11-01 Sambata 17:30
Tenis Prim
6-4 6-4
(8) Hirlea Darius Cosmin
                                        
 Ciorici George                                                
                 
12-01 Duminica 12:00
Dinamo   
6-4 6-3
(8) Hirlea Darius Cosmin
                                
 Chiriacescu Virgil                                                
         
11-01 Sambata 13:00
Dinamo   
3-6 7-6 6-4
Chiriacescu Virgil
                                        
 Robert Cocea                                                
                                 
18-01 Sambata 20:30
Dinamo   
6-1 7-5
(8) Hirlea Darius Cosmin
                
 (4) Andrei Radu                                                
         
11-01 Sambata 17:30
Tenis Prim
6-1 6-2
(4) Andrei Radu
                                        
 Serban Radu Florea                                                
                 
12-01 Duminica 17:30
Tenis Prim   
7-5 6-4
Vladimir Gheorghe
                                
 Vladimir Gheorghe                                                
         
11-01 Sambata 21:00
Tenis Prim   
6-0 6-1
Vladimir Gheorghe
                                        
 VALENTIN GURIN                                                
                         
17-01 Vineri 18:30
Dinamo   
6-3 6-4
Vladimir Gheorghe
                        
 (5) Brateanu Silviu Dragos                                                
         
11-01 Sambata 17:30
Tenis Prim
6-2 6-3
(5) Brateanu Silviu Dragos
                                        
 Adrian Carabageac                                                
                 
12-01 Duminica 13:30
Tenis Prim
6-1 6-2
Velter Wilhelm
                                
 Oprea Corina                                                
         
11-01 Sambata 17:30
Tenis Prim
6-1 6-2
Velter Wilhelm
                                        
 Velter Wilhelm                                       
24-01 Vineri nu inainte de 20:30
Dinamo   
6-4 6-4
(2) Vilceanu Victor
        
                                                  
 (2) Vilceanu Victor                                                
         
11-01 Sambata 19:30
Tenis Prim
6-2 6-4
(2) Vilceanu Victor
                                        
 Haluca Laurentiu                                                
                 
12-01 Duminica 17:30
Tenis Prim   
6-2 6-1
(2) Vilceanu Victor
                                
 Florin Manea                                                
         
11-01 Sambata 19:30
Tenis Prim
5-7 6-2 6-4
Daniel Bria
                                        
 Daniel Bria                                                
                         
17-01 Vineri 20:00
Dinamo   
6-3 6-2
(2) Vilceanu Victor
                        
 (7) Penciu Florian                                                
         
11-01 Sambata 19:30
Tenis Prim
6-4 2-6 6-1
Lucu Marian
                                        
 Lucu Marian                                                
                 
12-01 Duminica 15:30
Tenis Prim   
6-1 7-5
Branescu Lucian
                                
 Branescu Lucian                                                
         
11-01 Sambata 20:30
Dinamo   
6-4 4-6 6-4
Branescu Lucian
                                        
 Marian Radu                                                
                                 
19-01 Duminica 17:30
Dinamo   
4-6 7-6 6-4
(2) Vilceanu Victor
                
 (3) Catalinoiu Marian                                                
         
11-01 Sambata 20:30
Dinamo   
6-1 6-4
(3) Catalinoiu Marian
                                        
 Crina Smarandache                                                
                 
12-01 Duminica 17:30
Tenis Prim   
6-4 6-7 6-2
(3) Catalinoiu Marian
                                
 Neagu Cristian                                                
         
11-01 Sambata 19:30
Tenis Prim
6-2 6-7 6-1
Neagu Cristian
                                        
 Gabriel Sarbu                                                
                         
17-01 Vineri 20:00
Dinamo   
6-1 6-3
(6) Bivolaru Florin
                        
 (6) Bivolaru Florin                                                
         
11-01 Sambata 19:30
Tenis Prim
6-2 6-3
(6) Bivolaru Florin
                                        
 Negoita Eduard                                                
                 
12-01 Duminica 15:30
Tenis Prim   
6-2 6-1
(6) Bivolaru Florin
                                
 Vita Alexandru                                                
         
11-01 Sambata 21:00
Tenis Prim
6-0 6-3
Vita Alexandru
                                        
 Gabriel Popovici