Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cazare doua nopti pentru doua persoane la Cabana Schiorilor**** in Predeal valabil incepand cu 10 martie 2014 + cupa + diploma
Locul 2: diploma + 1 set de mingi

                                
                                
       (1) Musat Stelian /
Farcas Andrei-Dan
                        
                                
             
01-12 Duminica 12:00
CS DINAMO
6-3 7-5
Vlase Nicolae /
Constantin Stelian
                  
  Mitu Petrus /
Popoaca Radu Ionut
                              
       
30-11 Sambata 13:00
CS DINAMO
7-5 6-2
Vlase Nicolae /
Constantin Stelian
                        
  Vlase Nicolae /
Constantin Stelian
                              
                   
01-12 Duminica 21:30
CS DINAMO
6-2 6-1
Vlase Nicolae /
Constantin Stelian
            
                                
        Dunca Iulian /
Erimia Andrei Razvan
                        
                                
             
30-11 Sambata 20:30
CS DINAMO
7-6 3-6 6-3
Dunca Iulian /
Erimia Andrei Razvan
                  
                                
        Stamate Anton /
Grigore Marian
                        
                               
                                
                                
       (2) Potcovaru Adi /
Bistreanu Sorin
                        
                                
             
01-12 Duminica 12:00
CS DINAMO
6-1 6-2
(2) Potcovaru Adi /
Bistreanu Sorin
                  
                                
        Dinicoiu Razvan /
Georgiana Alexandra Voicu
                        
                                
                   
01-12 Duminica 15:30
CS DINAMO
6-3 6-0
Baciu Daniela /
Pena Sorin
            
                                
        Baciu Daniela /
Pena Sorin
                        
                                
             
30-11 Sambata 21:30
CS DINAMO
6-0 6-2
Baciu Daniela /
Pena Sorin
                  
                                
        Pavel Marian /
Jelea Florentina