Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cazare doua nopti pentru doua persoane la Cabana Schiorilor**** in Predeal valabil incepand cu 10 martie 2014 + cupa + diploma
Locul 2: diploma + o saptamana de acces pt doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, masaj, sala de fitness).
Locul 3 si 4: diploma + 1 set de mingi

                                                  
                                                  
         (1) Stoicea Razvan                                        
                                                  
                 
01-12 Duminica 15:30
cs dinamo
6-4 3-6 6-2
(1) Stoicea Razvan
                                
 Marin Ivana                                                
         
30-11 Sambata 18:30
cs dinamo
6-4 4-6 4-1 ab
Marin Ivana
                                        
 Cornacel Ion                                                
                         
07-12 Sambata 21:30
cs dinamo
6-4 4-6 6-2
Daniel Bria
                        
 (8) Brateanu Silviu Dragos                                                
         
30-11 Sambata 14:30
cs dinamo
6-2 7-5
Mihai Braileanu
                                        
 Mihai Braileanu                                                
                 
01-12 Duminica 21:30
cs dinamo
6-0 6-1
Daniel Bria
                                
 Florin Manea                                                
         
30-11 Sambata 16:30
cs dinamo
6-3 6-7 6-2
Daniel Bria
                                        
 Daniel Bria                                                
                                 
3-6 6-4 6-1
(5) Sandu Victor
                
                                                  
         (4) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
01-12 Duminica 12:00
cs dinamo
3-6 6-4 6-1
(4) Petcu Vasile
                                
 Chiriacescu Virgil                                                
         
30-11 Sambata 13:00
cs dinamo
7-5 6-7 6-3
Sabin Platon
                                        
 Sabin Platon                                                
                         
07-12 Sambata 20:00
cs dinamo
6-4 6-1
(5) Sandu Victor
                        
                                                  
         (5) Sandu Victor                                        
                                                  
                 
01-12 Duminica 15:30
cs dinamo
4-6 6-4 1-0 ab
(5) Sandu Victor
                                
 Stefan Lache                                                
         
29-11 Vineri 20:30
cs dinamo
6-1 6-2
Stefan Lache
                                        
 Penciu Florian                                       
11-12 Miercuri 21:30
CS DINAMO
2-6 7-5 6-4
(5) Sandu Victor
        
                                                  
                                                  
         (2) Nitulescu Mihai                                        
                                                  
                 
01-12 Duminica 15:30
cs dinamo
6-1 6-1
Bivolaru Florin
                                
 Bivolaru Florin                                                
         
30-11 Sambata 14:00
cs dinamo
6-0 6-1
Bivolaru Florin
                                        
 Oprea Corina                                                
                         
07-12 Sambata 20:00
cs dinamo
4-6 6-3 7-6
Bivolaru Florin
                        
 (7) Smoleanu Aurelian                                                
                                                 
 Malaele Horatiu                                                
                 
01-12 Duminica 19:30
cs dinamo
6-1 6-2
Andrei Radu
                                
 Andrei Radu                                                
         
30-11 Sambata 15:30
cs dinamo
6-0 6-2
Andrei Radu
                                        
 Gabriel Sarbu                                                
                                 
08-12 Duminica 21:30
cs dinamo
6-2 6-2
Bivolaru Florin
                
                                                  
         (3) Vilceanu Victor                                        
                                                  
                 
01-12 Duminica 15:30
cs dinamo
7-5 6-0
(3) Vilceanu Victor
                                
 Branescu Lucian                                                
         
30-11 Sambata 20:30
cs dinamo
6-2 ab
Branescu Lucian
                                        
 Ionel SCIRLET                                                
                         
07-12 Sambata 21:30
cs dinamo
3-6 6-4 6-3
(3) Vilceanu Victor
                        
                                                  
         (6) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
01-12 Duminica 13:30
cs dinamo
2-6 6-1 6-0
Ilie Mircea
                                
 Ilie Mircea                                                
         
30-11 Sambata 15:30
cs dinamo
7-6 6-2
Ilie Mircea
                                        
 Schoppmeyer Daniela