Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cazare doua nopti pentru doua persoane la Cabana Schiorilor**** in Predeal valabil incepand cu 10 martie 2014 + cupa + diploma
Locul 2: diploma + o saptamana de acces pt doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, masaj, sala de fitness).
Locul 3 si 4: diploma + 1 set de mingi

                                
 (1) Scînteia Gabriel                              
       
30-11 Sambata 18:30
cs dinamo
6-4 6-3
(1) Scînteia Gabriel
                        
 Doru-Valentin Toncea                              
             
01-12 Duminica 13:30
cs dinamo
6-1 6-2
(1) Scînteia Gabriel
                  
 Eugeniu Mihai                              
       
29-11 Vineri 21:30
cs dinamo
6-0 6-3
Constantin Bors
                        
 Constantin Bors                              
                   
07-12 Sambata 21:30
cs dinamo
6-4 6-2
(1) Scînteia Gabriel
            
 (4) Radulescu Vlad                              
       
30-11 Sambata 14:30
cs dinamo
6-1 6-2
(4) Radulescu Vlad
                        
 diaconu victor                              
             
01-12 Duminica 17:30
cs dinamo
6-2 6-4
(4) Radulescu Vlad
                  
 Vijelie Sorin                              
       
30-11 Sambata 14:30
cs dinamo
6-2 6-2
andrei anastasiu
                        
 andrei anastasiu                       
08-12 Duminica 21:30
cs dinamo
6-3 6-3
(2) Sandu Walter
      
                                
 (2) Sandu Walter                              
       
30-11 Sambata 16:30
cs dinamo
6-2 6-3
(2) Sandu Walter
                        
 Octavian Bors                              
             
01-12 Duminica 17:30
cs dinamo
6-4 6-2
(2) Sandu Walter
                  
 Ochirosi Paul-Nicolae                              
       
30-11 Sambata 22:00
cs dinamo
6-1 6-3
Serban Radu Florea
                        
 Serban Radu Florea                              
                   
07-12 Sambata 21:30
cs dinamo
6-3 6-3
(2) Sandu Walter
            
 (3) Mihai Braileanu                              
       
30-11 Sambata 19:30
cs dinamo
6-1 6-2
(3) Mihai Braileanu
                        
 Victor Oprea                              
             
01-12 Duminica 17:30
cs dinamo
3-6 6-4 6-2
(3) Mihai Braileanu
                  
 Bogdan Chirvase                              
       
30-11 Sambata 22:00
cs dinamo
WO
Bogdan Chirvase
                        
 Nicusor Cazan