DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
La acest turneu vor fi 24 echipe la fiecare nivel impartite in grupe de 4 echipe. Prin urmare, vor fi 3 meciuri garantate de echipa. Se vor califica din grupe primele 2 clasate si cel mai bun loc 3 al turneului. Se va continua pe un tablou eliminatoriu de 13 echipe, unde cea mai slab clasata echipe ocupanta a locului 2 va infrunta cea mai bine clasata ocupanta a locului 3. Cea mai buna echipa a grupelor va fi favorita 1, a doua cea mai bine clasata va fi favorita 2.


Premiu locul 1: Cupa mare + Vin spumant + Excursie la Turneul Campionilor din Londra sau la Paris Bercy (bilet avion, cazare 2 nopti si bilet de intrare in una din sesiunile de la turneul ATP ales) SAU  ​​​​Voucher Tecnifibre in valoare de 900 de lei ori 900 de lei in cosul virtual.

Premiu locul 2: Medalie + Sticla de vin + Abonament de 10 sedinte de kinetoterapie la clinica Centrokinetic.

1. Cel mai mare numar de victorii;
2. Cel mai mare numar de meciuri jucate;
3. Rezultatele directe daca doar 2 jucatori sunt la egalitate;
4. Daca sunt trei jucatori la egalitate si au jucat acelasi numar de meciuri atunci intra in calcul urmatoarele criterii:
   a. procentul de seturi castigate;
   b. procentul de game-uri castigate;
   c. locul jucatorilor in clasamentul "Simplu" valabil la momentul departajarii. 

 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
JUNG Jihun / Lambis Tsorakidis3-06-136-19
Geanta Cristian / Catalin Rotaru2-13-327-22
Multescu Catalin / Necula Carmen1-22-217-17
Sorin Eugen Vijelie / Catalin Andrei0-31-617-39
Sorin Eugen Vijelie / Catalin Andrei      3-6 2-6
          06-10 Duminica 12:00, GREEN TECH
Multescu Catalin / Necula Carmen
JUNG Jihun / Lambis Tsorakidis      6-0 6-2
          05-10 Sambata 19:00, GREEN TECH
Sorin Eugen Vijelie / Catalin Andrei
Sorin Eugen Vijelie / Catalin Andrei      4-6 6-3 0-6
          10-10 Joi 21:30, GREEN TECH
Geanta Cristian / Catalin Rotaru
Multescu Catalin / Necula Carmen      2-6 3-6
          06-10 Duminica 16:00, GREEN TECH
JUNG Jihun / Lambis Tsorakidis
Geanta Cristian / Catalin Rotaru WO
          08-10 Marti 21:30, GREEN TECH
Multescu Catalin / Necula Carmen
Geanta Cristian / Catalin Rotaru      4-6 6-0 2-6
          07-10 Luni 21:30, GREEN TECH
JUNG Jihun / Lambis Tsorakidis
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Baluta Claudiu Alexandru / Iancu Iulia2-15-336-30
Razvan Bratu / Valentin Sava2-14-436-37
Tiberiu Purdea / Catalinoiu Marian2-13-330-27
Marius-Vlad Stefanescu / Leonard Cristescu0-32-423-31
Marius-Vlad Stefanescu / Leonard Cristescu      6-1 4-6 2-6
          07-10 Luni 21:00, GREEN TECH
Baluta Claudiu Alexandru / Iancu Iulia
Tiberiu Purdea / Catalinoiu Marian WO
          14-10 Luni 21:00, GREEN TECH
Marius-Vlad Stefanescu / Leonard Cristescu
Marius-Vlad Stefanescu / Leonard Cristescu      7-6 4-6 0-6
          08-10 Marti 21:00, GREEN TECH
Razvan Bratu / Valentin Sava
Baluta Claudiu Alexandru / Iancu Iulia      4-6 6-4 1-6
          08-10 Marti 21:00, GREEN TECH
Tiberiu Purdea / Catalinoiu Marian
Razvan Bratu / Valentin Sava      2-6 0-6
          10-10 Joi 21:30, GREEN TECH
Baluta Claudiu Alexandru / Iancu Iulia
Razvan Bratu / Valentin Sava      7-5 3-6 6-3
          07-10 Luni 21:00, GREEN TECH
Tiberiu Purdea / Catalinoiu Marian