DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Stelar
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Voicu Nicolae                        
                                
             
07-10 Luni 11:00
GREEN TECH   
4-6 6-2 6-4
(1) Voicu Nicolae
                  
 Iacob Adrian                              
       
30-09 Luni 20:30
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-4
Iacob Adrian
                        
 Marius Dima                              
                   
12-10 Sambata 20:30
GREEN TECH
6-7 6-3 6-3
(1) Voicu Nicolae
            
                                
       Mircea Netea                        
                                
             
02-10 Miercuri 21:30
GREEN TECH   
6-3 6-3
JUNG Jihun
                  
                                
       JUNG Jihun                        
                         
16-10 Miercuri 14:00
GREEN TECH   
6-4 6-7 6-4
(2) Luca Moldoveanu
      
                                
                                
       (2) Luca Moldoveanu                        
                                
             
14-10 Luni 15:00
GREEN TECH
4-6 6-4 6-2
(2) Luca Moldoveanu
                  
 Ilina Florin                              
       
06-10 Duminica 19:00
GREEN TECH   
WO
Bogdan Timariu
                        
 Bogdan Timariu                              
                   
15-10 Marti 15:00
GREEN TECH
3-6 6-1 6-2
(2) Luca Moldoveanu
            
                                
       Pena Sorin                        
                                
             
28-09 Sambata 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
7-6 6-1
Pena Sorin
                  
 Nicolae Cristescu                              
       
26-09 Joi 21:30
GREEN TECH   
6-1 6-2
Nicolae Cristescu
                        
 Catalin Andrei