DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Radulescu Leonard                        
                                
             
27-09 Vineri 19:00
GREEN TECH   
6-2 6-0
(1) Radulescu Leonard
                  
 Ruxandra Cojanu                              
       
25-09 Miercuri 17:00
GREEN TECH   
6-3 6-3
Ruxandra Cojanu
                        
 Dan Andrei Dumitru                              
                   
02-10 Miercuri 21:00
GREEN TECH
6-2 6-4
Bogdan Leordean
            
                                
       Bogdan Leordean                        
                                
             
27-09 Vineri 19:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 6-0
Bogdan Leordean
                  
                                
       Bogdan Tersanski                        
                         
10-10 Joi 21:00
GREEN TECH   
6-2 6-2
(2) Cosmin Cristian Secan
      
                                
                                
       (2) Cosmin Cristian Secan                        
                                
             
27-09 Vineri nu inainte de 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-0 6-3
(2) Cosmin Cristian Secan
                  
                                
       Teodor Hirsu                        
                                
                   
03-10 Joi 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-1
(2) Cosmin Cristian Secan
            
                                
       Cristian Glont                        
                                
             
26-09 Joi 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
WO
Robert Cocea
                  
                                
       Robert Cocea