DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Catalin Petcu                        
                                
             
25-09 Miercuri 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 7-6
Costin Motoroi
                  
 Costa Santea                              
       
21-09 Sambata 15:00
ARCUL DE TRIUMF
WO
Costin Motoroi
                        
 Costin Motoroi                              
                   
02-10 Miercuri 21:00
GREEN TECH
6-2 7-5
(4) Mihai Huiung
            
 (4) Mihai Huiung                              
       
22-09 Duminica 19:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-0 6-2
(4) Mihai Huiung
                        
 Chiriliuc Corneliu                              
             
29-09 Duminica 11:00
ARCUL DE TRIUMF   
5-7 6-3 6-1
(4) Mihai Huiung
                  
 Cristian Miu                              
       
27-09 Vineri 21:00
GREEN TECH   
6-0 6-3
Florin Lucian Matei
                        
 Florin Lucian Matei                       
06-10 Duminica 15:00
GREEN TECH   
6-3 6-2
(4) Mihai Huiung
      
                                
                                
       (2) Oae George                        
                                
             
27-09 Vineri 20:00
Tenis Club Drumul Taberei   
6-7 6-3 6-3
Popovici Mihai
                  
 Ioan Barbulescu                              
       
24-09 Marti 21:00
Fortius Olimpia   
6-2 4-6 6-2
Popovici Mihai
                        
 Popovici Mihai                              
                   
29-09 Duminica 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
7-6 6-2
Popovici Mihai
            
                                
       (3) Constantin Avram                        
                                
             
25-09 Miercuri 21:00
GREEN TECH   
7-5 6-4
Serban Barbu
                  
 Serban Barbu                              
       
22-09 Duminica 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 6-3
Serban Barbu
                        
 Alexandru Batali