DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Tudor Mihailescu1-01-06-0
Alexandru Marin1-11-16-6
Florin Stancu0-10-10-6
Florin Stancu -- Tudor Mihailescu
Tudor Mihailescu     6-0 ab (1)Alexandru Marin
(1)Alexandru Marin     6-0 ab Florin Stancu
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Adrian Maris1-00-14-6
Paul Lascu1-12-012-5
Cosmin Vieriu0-10-11-6
Cosmin Vieriu -- Adrian Maris
Adrian Maris     4-6 ab (2)Paul Lascu
(2)Paul Lascu     6-1 ab Cosmin Vieriu
Green Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Patrick Cournede2-01-07-6
Mihai Chiru1-11-06-2
Costin Chiliment0-20-28-13
Mihai Chiru     6-2 ab Costin Chiliment
Costin Chiliment     6-7 ab (3)Patrick Cournede
(3)Patrick Cournede     6-4 Mihai Chiru
Yellow Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Alin Neagu2-02-012-5
Ionut Pascu1-11-19-7
Eugen Popescu0-20-23-12
Eugen Popescu     2-6 ab Alin Neagu
Alin Neagu     6-3 ab (4)Ionut Pascu
(4)Ionut Pascu     6-1 ab Eugen Popescu