DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Bogdan Leordean3-06-142-24
Teodor Hirsu2-12-217-17
Theodor Stroescu1-20-48-24
Boccalini Ralph0-31-215-17
Teodor Hirsu     0-6 5-7
          13-09 Vineri 21:00, Tenis Club Drumul Taberei
Bogdan Leordean
(3)Theodor Stroescu     4-6 0-6
          14-09 Sambata 12:00, Fortius Olimpia
Teodor Hirsu
Teodor Hirsu WO
          21-09 Sambata 13:00, GREEN TECH
(1)Boccalini Ralph
Bogdan Leordean 6-2 6-2
          15-09 Duminica nu inainte de 15:00, Tenis Club Drumul Taberei
(3)Theodor Stroescu
(1)Boccalini Ralph 7-5 4-6 4-6
          22-09 Duminica 19:00, GREEN TECH
Bogdan Leordean
(1)Boccalini Ralph WO
          23-09 Luni 21:00, ARCUL DE TRIUMF
(3)Theodor Stroescu
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Andreea Godoi2-14-025-13
Dan Andrei Dumitru2-13-328-35
Ruxandra Cojanu1-23-432-32
Iulia Roman1-22-532-37
Ruxandra Cojanu     2-6 2-6
          17-09 Marti 17:00, GREEN TECH
Andreea Godoi
(4)Iulia Roman     4-6 0-6
          20-09 Vineri 19:00, GREEN TECH
Ruxandra Cojanu
Ruxandra Cojanu     6-3 6-7 4-6
          19-09 Joi 17:00, GREEN TECH
(2)Dan Andrei Dumitru
Andreea Godoi     7-6 6-3
          16-09 Luni 20:00, GREEN TECH
(4)Iulia Roman
(2)Dan Andrei Dumitru WO
          16-09 Luni 15:00, GREEN TECH
Andreea Godoi
(2)Dan Andrei Dumitru     7-6 0-6 5-7
          14-09 Sambata 16:00, GREEN TECH
(4)Iulia Roman