DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Entry
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Eduard Mateescu3-06-138-24
Michele Giove2-14-337-37
Cezar Anicai1-23-430-34
Gabriel Dancanet0-31-630-40
Michele Giove     7-5 0-6 6-2
          18-09 Miercuri 19:30, ARCUL DE TRIUMF
Cezar Anicai
(3)Gabriel Dancanet     5-7 6-7
          12-09 Joi 21:30, Fortius Olimpia
Michele Giove
Michele Giove     6-7 4-6
          13-09 Vineri 20:00, Tenis Club Drumul Taberei
(1)Eduard Mateescu
Cezar Anicai     7-5 6-4
          20-09 Vineri 21:00, Fortius Olimpia
(3)Gabriel Dancanet
(1)Eduard Mateescu     6-0 6-4
          11-09 Miercuri 19:00, Fortius Olimpia
Cezar Anicai
(1)Eduard Mateescu     1-6 6-3 6-1
          15-09 Duminica 17:00, Tenis Club Drumul Taberei
(3)Gabriel Dancanet
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Stefanut Cristina2-14-339-27
Florea Alin2-13-220-23
Anca Leordean2-12-316-19
Soptareanu Alexandru0-31-212-18
Anca Leordean 1-6 1-6
          14-09 Sambata nu inainte de 18:00, Fortius Olimpia
Stefanut Cristina
(4)Soptareanu Alexandru WO
          24-09 Marti 21:00, GREEN TECH
Anca Leordean
Anca Leordean     2-6 6-0 6-1
          15-09 Duminica 10:00, GREEN TECH
(2)Florea Alin
Stefanut Cristina     6-7 6-2 6-3
          13-09 Vineri 20:00, ARCUL DE TRIUMF
(4)Soptareanu Alexandru
(2)Florea Alin     6-4 7-5
          15-09 Duminica 19:00, Fortius Olimpia
Stefanut Cristina
(2)Florea Alin WO
          14-09 Sambata 13:00, GREEN TECH
(4)Soptareanu Alexandru