DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Stelar
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Jinga Gabriel2-14-026-15
JUNG Jihun2-14-234-22
Marius Dima2-12-218-13
Valentin Mihai0-30-68-36
Marius Dima     6-1 6-0
          23-09 Luni 21:00, GREEN TECH
Valentin Mihai
(3)Jinga Gabriel     WO
          16-09 Luni 21:00, Fortius Olimpia
Marius Dima
Marius Dima     3-6 3-6
          18-09 Miercuri 21:30, GREEN TECH
(1)JUNG Jihun
Valentin Mihai 2-6 3-6
          18-09 Miercuri 21:00, Fortius Olimpia
(3)Jinga Gabriel
(1)JUNG Jihun 6-1 6-1
          12-09 Joi 21:30, GREEN TECH
Valentin Mihai
(1)JUNG Jihun 5-7 5-7
          25-09 Miercuri 21:00, ARCUL DE TRIUMF
(3)Jinga Gabriel
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Luca Moldoveanu3-04-129-19
Nicolae Cristescu2-14-231-22
Dolan Cristian1-23-427-31
Buciu Decebal0-32-630-45
Dolan Cristian     4-6 1-6
          16-09 Luni 21:00, GREEN TECH
Luca Moldoveanu
(4)Nicolae Cristescu     6-1 3-6 6-3
          23-09 Luni 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Dolan Cristian
Dolan Cristian     6-0 6-4
          18-09 Miercuri 21:00, ARCUL DE TRIUMF
(2)Buciu Decebal
Luca Moldoveanu WO
          25-09 Miercuri 21:00, GREEN TECH
(4)Nicolae Cristescu
(2)Buciu Decebal 6-4 6-7 2-6
          19-09 Joi 10:00, GREEN TECH
Luca Moldoveanu
(2)Buciu Decebal     6-4 2-6 4-6
          24-09 Marti 21:00, GREEN TECH
(4)Nicolae Cristescu