The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cazare doua nopti pentru doua persoane la Cabana Schiorilor**** in Predeal (voucher valabil din martie 2014) + cupa + diploma
Locul 2: diploma + o saptamana de acces pt doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, masaj, sala de fitness).
Locul 3 si 4: diploma + 1 set de mingi

                                                                 
                                                                 
          (1) Stoicea R?zvan                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 14:30
ath herastrau
6-2 6-1
(1) Stoicea R?zvan
                                             
 Dragos Ivanov                                                               
          
16-11 Sambata 16:30
ath herastrau
4-6 6-3 6-4
Gabriel Sarbu
                                                      
 Gabriel Sarbu                                                               
                            
23-11 Sambata 19:30
ath herastrau
6-3 6-1
Ilea Ioan Gabriel
                                    
                                                                 
          Ilea Ioan Gabriel                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 21:30
ath herastrau
6-4 6-2
Ilea Ioan Gabriel
                                             
                                                                 
           Vita Alexandru                                                      
                                                                 
                                     
24-11 Duminica 21:30
ath herastrau
6-3 6-3
Capata Didi
                           
                                                                 
          Popa Razvan                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 20:00
ath herastrau
6-4 7-6
Popa Razvan
                                             
                                                                 
           Bogdan Grosu                                                      
                                                                 
                            
23-11 Sambata 19:30
ath herastrau
6-0 6-4
Capata Didi
                                    
                                                                 
          Capata Didi                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 14:30
ath herastrau
6-0 6-2
Capata Didi
                                             
                                                                 
          (8) Brateanu Silviu Dragos                                                      
                                                                 
                                              
30-11 Sambata 13:00
6-4 1-6 7-5
Capata Didi
                  
                                                                 
          (4) Constantin Sandu                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 13:00
ath herastrau
6-2 6-2
(4) Constantin Sandu
                                             
 Horatiu Malaele                                                               
          
16-11 Sambata 13:00
ath herastrau
6-1 6-3
Adrian Buse
                                                      
 Adrian Buse                                                               
                            
23-11 Sambata 21:30
ath herastrau
6-2 6-4
(4) Constantin Sandu
                                    
                                                                 
          Grigoriu Laurentiu                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 19:00
ath herastrau
0-6 6-4 6-4
Ilie Mircea
                                             
                                                                 
           Ilie Mircea                                                      
                                                                 
                                     
24-11 Duminica 20:00
ath herastrau
6-3 6-0
(4) Constantin Sandu
                           
                                                                 
          Hirlea Darius Cosmin                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 19:00
ath herastrau
6-1 6-4
Hirlea Darius Cosmin
                                             
                                                                 
           Neagu Cristian                                                      
                                                                 
                            
23-11 Sambata 21:30
ath herastrau
6-3 6-1
(5) Vilceanu Victor
                                    
 Ionel SCIRLET                                                               
          
16-11 Sambata 21:00
ath herastrau
6-2 6-1
Ionel SCIRLET
                                                      
 Iulian Andrei Marcu                                                               
                   
17-11 Duminica 21:00
ath herastrau
(5) Vilceanu Victor
                                             
                                                                 
          (5) Vilceanu Victor                                                      
                                                       
01-12 Duminica 14:00
6-0 2-6 6-2
Capata Didi
         
                                                                 
                                                                 
          (2) Dragnea Cristi                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 13:00
ath herastrau
6-4 6-1
(2) Dragnea Cristi
                                             
 Panturu Radu                                                               
          
16-11 Sambata 16:30
ath herastrau
7-5 6-3
Panturu Radu
                                                      
 Robert Cocea                                                               
                            
23-11 Sambata 20:00
ath herastrau
6-7 6-4 6-3
(2) Dragnea Cristi
                                    
                                                                 
          Vladimir Gheorghe                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 21:00
ath herastrau
2-6 6-3 6-0
Vladimir Gheorghe
                                             
                                                                 
           Theodosie Mircea                                                      
                                                                 
                                     
24-11 Duminica 20:00
ath herastrau
7-6 6-0
Andrei Radu
                           
                                                                 
          Andrei Radu                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 21:00
ath herastrau
6-3 6-0
Andrei Radu
                                             
                                                                 
           Pais Alexandru                                                      
                                                                 
                            
23-11 Sambata 20:00
ath herastrau
6-7 6-0 6-0
Andrei Radu
                                    
                                                                 
          Ovidiu Dascalescu                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 13:00
ath herastrau
7-5 6-2
(7) Catalinoiu Marian
                                             
                                                                 
          (7) Catalinoiu Marian                                                      
                                                                 
                                              
28-11 Joi 20:00
ath herastrau
6-3 6-4
(6) Dumitrescu Doru
                  
                                                                 
          (3) Petcu Vasile                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 13:00
ath herastrau
6-1 5-7 6-3
Nitu Constantin
                                             
 Nitu Constantin                                                               
          
16-11 Sambata 14:30
ath herastrau
6-0 6-1
Nitu Constantin
                                                      
 Florin Manea                                                               
                            
23-11 Sambata 20:00
ath herastrau
WO
Lefter Paul
                                    
                                                                 
          Lefter Paul                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 13:00
ath herastrau
6-4 6-1
Lefter Paul
                                             
                                                                 
           Chiriacescu Virgil                                                      
                                                                 
                                     
24-11 Duminica 20:00
ath herastrau
6-3 6-4
(6) Dumitrescu Doru
                           
                                                                 
          Penciu Florian                                                      
                                                                 
                   
17-11 Duminica 21:00
ath herastrau
6-4 6-4
valentin gurin
                                             
                                                                 
           valentin gurin                                                      
                                                                 
                            
23-11 Sambata 20:00
ath herastrau
6-3 6-2
(6) Dumitrescu Doru
                                    
 cornacel ion                                                               
          
16-11 Sambata 21:00
ath herastrau
6-2 6-2
Nicusor Radu
                                                      
 Nicusor Radu                                                               
                   
17-11 Duminica 19:00
ath herastrau
6-1 3-0 ab
(6) Dumitrescu Doru
                                             
                                                                 
          (6) Dumitrescu Doru