The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cazare doua nopti pentru doua persoane la Cabana Schiorilor**** in Predeal (voucher valabil din martie 2014) + cupa + diploma
Locul 2: diploma + o saptamana de acces pt doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, masaj, sala de fitness).
Locul 3 si 4: diploma + 1 set de mingi

                                
                                
       (1) Scînteia Gabriel                        
                                
             
17-11 Duminica 16:30
ath herastrau
7-6 6-3
Vijelie Sorin
                  
 Vijelie Sorin                              
       
16-11 Sambata 21:00
ath herastrau
6-2 6-3
Vijelie Sorin
                        
 Eugeniu Mihai                              
                   
23-11 Sambata 21:30
ath herastrau
1-6 7-5 6-2
Petrescu Vicentiu
            
                                
       (4) Mihai Braileanu                        
                                
             
17-11 Duminica 16:30
ath herastrau
6-4 6-0
Petrescu Vicentiu
                  
 Petrescu Vicentiu                              
       
16-11 Sambata 21:00
ath herastrau
6-2 6-4
Petrescu Vicentiu
                        
 Serban Radu Florea                       
24-11 Duminica 21:30
ath herastrau
7-6 6-4
(2) Radu Calcan
      
                                
                                
       (2) Radu Calcan                        
                                
             
17-11 Duminica 16:30
ath herastrau
6-2 7-5
(2) Radu Calcan
                  
 Marinakis George                              
       
16-11 Sambata 21:00
ath herastrau
6-7 6-4 6-0
Sandu Walter
                        
 Sandu Walter                              
                   
23-11 Sambata 21:30
ath herastrau
6-3 6-3
(2) Radu Calcan
            
                                
       (3) Andrei Angheluta                        
                                
             
17-11 Duminica 13:00
ath herastrau
2-6 6-2 6-1
(3) Andrei Angheluta
                  
 Andreescu Constantin                              
       
16-11 Sambata 21:00
ath herastrau
6-2 7-5
Andreescu Constantin
                        
 Constantin Bors