DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                  
                  
     (1) Alexandru Bogdan Antoniu /
Razvan Bratu
            
                  
         
17-07 Miercuri 19:30
ARCUL DE TRIUMF  
6-3 6-7 6-1
(1) Alexandru Bogdan Antoniu /
Razvan Bratu
        
  Daniel Grava /
Panturu Radu
                
     
16-07 Marti 21:30
ARCUL DE TRIUMF
WO
Tiberiu Marinescu /
Dan Catalin Gradinaru
            
  Tiberiu Marinescu /
Dan Catalin Gradinaru
               
                  
 (2) Ghidel Iulian /
Martinescu Dragos
                
     
12-07 Vineri 20:00
ARCUL DE TRIUMF  
6-4 1-6 6-1
Catalin Rotaru /
Multescu Catalin
            
  Catalin Rotaru /
Multescu Catalin
                
         
18-07 Joi 21:30
GREEN TECH   
6-2 6-4
Catalin Rotaru /
Multescu Catalin
        
  Marius-Vlad Stefanescu /
Sabina Cojanu
                
                 
  Baluta Claudiu Alexandru /
Iancu Iulia