DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                  
                  
     (1) Cristian Florin Caprita /
Nutu Eugen
            
                  
         
30-07 Marti 20:00
GREEN TECH   
2-6 7-6 6-4
Cezar Ganea /
Nicolae-Gabriel Gorunescu
        
  Cezar Ganea /
Nicolae-Gabriel Gorunescu
                
     
23-07 Marti 21:30
ARCUL DE TRIUMF  
6-1 6-4
Cezar Ganea /
Nicolae-Gabriel Gorunescu
            
  Alexandru Doru Arsu /
Andreea Alexandra Barbulescu
           
08-08 Joi 21:30
GREEN TECH   
6-3 6-1
Cezar Ganea /
Nicolae-Gabriel Gorunescu
    
                  
 (2) Robert Cocea /
Cristian Miu
                
     
13-07 Sambata 21:00
GREEN TECH   
6-2 6-1
(2) Robert Cocea /
Cristian Miu
            
  Catalin Rotaru /
Sorin Berechet
                
         
01-08 Joi 21:30
GREEN TECH   
6-3 6-3
Marcu Bucur Lavinia Florinda /
Razvan Bratu
        
  Catalinoiu Marian /
Leonard Cristescu
                
     
20-07 Sambata 08:00
GREEN TECH   
6-1 6-2
Marcu Bucur Lavinia Florinda /
Razvan Bratu
            
  Marcu Bucur Lavinia Florinda /
Razvan Bratu