DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ TC Drumul Taberei / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club by the Lake

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A / Tenis Club by the Lake - langa cherhanaua Ancora Herastrau / Hard Work - blvd. Drumul Taberei 130-132, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289 / Tennis Club by the lake: 0745633955 / Hard Work: 0721197867
Entry
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Andreea Popa3-06-140-17
Raluca Popa2-15-338-27
Renata Radulescu1-23-424-28
Lorena Voinea0-30-66-36
Andreea Popa 6-3 6-0
          05-07 Vineri nu inainte de 21:00, Hard Work
Renata Radulescu
Lorena Voinea 3-6 0-6
          11-07 Joi nu inainte de 21:30, GREEN TECH
Andreea Popa
Andreea Popa 6-1 4-6 6-4
          10-07 Miercuri 21:00, GREEN TECH
Raluca Popa
Renata Radulescu 6-0 6-1
          06-07 Sambata 21:00, GREEN TECH
Lorena Voinea
Raluca Popa 3-6 6-2 6-1
          07-07 Duminica 19:00, ARCUL DE TRIUMF
Renata Radulescu
Raluca Popa 6-1 6-1
          09-07 Marti 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Lorena Voinea